Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Ninja Adidas İle Partnerlik Anlaşması Yaptı

 
Geçtiğimiz haftalarda artık sadece Mixer üzerinden yayın yapacağını açıklayan Ninja adıyla tanınan 28 yaşındaki Richard Tyler Blevins, Adidas ile anlaşma yaptığını bir video ile açıkladı.

Geçen haftalarda, artık Twitch üzerinden canlı yayın yapmayacağını, sadece Microsoft'un sahibi olduğu Mixer adlı platformda canlı yayın yapacağını açıklayan Ninja birkaç gün önce 500.000 aboneyi geçmişti ki daha 1 hafta bitmeden 1.000.000 aboneye ulaşmıştı. Mixer üzerinden ilk yaptığı yayında ortalama 75.000 izleyicisi olan Ninja bu izleyici sayısıyla Twitch'teki ortalamasını neredeyse ikiye katlamıştı. Fakat ne gariptir ki Twitch bu durumdan fazla etkilenmemişti. Twitch'in haftalık izleyici sayısı neredeyse aynı kalmıştı.
Bu ay Ninja için gerçekten iyi geçiyor olmalı ki bu güzel olayların üstüne şimdi de Adidas'la partnerlik anlaşması yaptı. Bahsi geçen videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak GameInformer ninja adidas twitch fortnite mixer anlaşma
PlayStation Plus Eylül 2019 Ücretsiz Oyunları League of Legends Mobil'den Resmi Olmayan Video Çıktı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Zeytinyağ

28.8.2019 23:25:18

+2
Aman çok yetenek her gün topluma yön veren fikirler üretip gençlerin birey olmasında katkı sağlar en büyük yeteneği ölü kedi gibi çığlık atmak birde mouse erken basmak bu çöp ünlü olmasa bir şey kaybedilmez olsa hiç bir şey fark etmez

Oguz_Cole

28.8.2019 19:59:42

+2
Özel kılan birşey yok doğru zamanda doğru yerde idi yani şans evet yeteneği de var oyunlarda ama twitch'de görebilceğiniz gibi bir çok kişi de var o yetenek ama şans buna vurdu. Ve açıkçası yapması gerekeni yapıyor şansı varken, hiç hoşlanmasam da kızamıyorum.

Settlers

28.8.2019 19:35:58

+5
Bu adamı bu kadar özel kılan nedir? Niye bu adama özel haber yapıyorsunuz ara sıra? Yok şunu yaptı yok bunu yaptı? Cidden meraktan soruyorum.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)