Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Necrobarista PC Versiyonu 2019'un Üçüncü Çeyreğine Ertelendi

 
Geliştirici Route 59, görsel roman türündeki Necrobarista PC versiyonu çıkış tarihini 8 Ağustos'tan 2019'un üçüncü çeyreğine erteledi. PlayStation 4 ve Switch versiyonları 2020 yılı içinde çıkacak.
 
Route 59 erteleme ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:
 
"Beklenmedik koşullar nedeniyle, sinematik cel-shaded görsel roman oyunu daha önce duyurulduğunun aksine artık 2019'un üçüncü çeyreğinde çıkacak. Geliştirici ekip oyunu hayranlarla buluşturmaya çok istekli olsa da biraz daha ek zaman almanın ve oyunu biraz daha süzmenin en iyisi olacağına karar verdi."  
 
"Route 59 bu ek süre fırsatını oyunu cilalamaya devam etmek için kullanacak ve böylece oyun çıktığında oyunculara mümkün olan en iyi deneyim sunulabilecek."
 
Ek geliştirme süresi ayrıca stüdyonun oyuna daha fazla dil desteği eklemesini sağlayacak. Oyunun çıkışından ulaşılabilir olacak diller şu şekilde: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Çince (Basitleştirilmiş ve Geleneksel), Japonca, Korece, Rusça, Türkçe, Arapça, Brezilya Portekizcesi ve Hollandaca.

Oyun Windows PC için Steam ve Playism üzerinden satışa sunulacak.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu
The Division 2'nin 5. Güncellemesi Bugün Yayınlandı Final Fantasy VII Remake Sector 1 İstasyonu Konsept Görseli

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)