Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Naughty Dog Çok Oyunculu Bir Proje Üzerinde Çalışıyor

 
 
Bu yılın başlarında, Naughty Dog tarafından yayınlanan iş listeleri, stüdyonun çok oyunculu bir proje üzerinde çalıştığını ortaya çıkarıyor. Naughty Dog, Seviye / Çevre Tasarımcısı (Multiplayer) pozisyonu için, hayranların bu projeden neler bekleyebileceğine dair bazı yeni ayrıntılar veren çeşitli iş ilanları yayınladı.
 
Naughty Dog, iş ilanında, "stüdyonun ilk bağımsız çok oyunculu oyunu" üzerinde çalışacak geliştiriciler aradığını belirtiyor. Ayrıca stüdyo, çok oyunculu projeyi hikayeli oyunlarımızdaki kaliteye ulaştırmak istediklerini bildiriyor.
 
İş listelerinde stüdyonun hangi çok oyunculu oyun üzerinde çalışıldığı açıkça belirtilmese de, bunun hakkında bir süredir söylentileri dolaşan The Last of Us: Factions projesi olduğu çoğu kişi tarafından onaylanıyor.
 
Ayrıca son raporlar, Days Gone geliştiricisi SIE Bend Studio'nun çok oyunculu projenin geliştirilmesine yardımcı olduğunu da ortaya çıkarıyor.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamingbolt naughty dog
F1 2021 Grafik ve Performans Moduna Sahip Olacak Battlefield 2042 Tüm Platformlar için Duyuruldu
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

-Dark Poison-

10.6.2021 14:56:38

0
Last of us 2 yi oynarken bu oyuna division tarzi bir multiplay evren kursalar yillardir divisionin veremedigi o atmosferi ve oynanis toklugunu ne verirdi diye cok ic gecirmistim.O evrene bu tarz bir oyun cok iyi giderdi.Lou2 teknik olarak zirve bir işti.O teknik altyapiyi yillarca oynabilecegim bir multi oyunda gormek guzel olurdu.

BSC Misafiri

10.6.2021 00:03:51

+1
TLOU Part 2'nin dinamikleri ile inanılmaz bir Battle Royale modu yapılabilir mesela, O kaliteli animasyonlarla ortaya efsane şeyler çıkar..Ama Tabi insan böyle şeylerle uğraşacağına yeni oyunlar, IP'ler yapsın istiyor, Bence Tlou Remake Projeside zaman kaybı..Böyle şeylerle uğraştıkları için bu nesilde anca 1 tane yeni oyun(Remake dışında) çıkaracaklarmış gibi geliyor..Umarım öyle olmaz..Ben bu nesilde Yeni bir IP ve neslin sonundada Tlou P3 çıkarmalarını bekliyordum, Umarım öylede olur.

BSC Misafiri

10.6.2021 00:03:20

0
yılın oyunu olacak, en iyi online oyun olacak siz nerden bileceksiniz

BSC Misafiri

10.6.2021 00:03:10

+1
PlayStation çatısındaki tüm büyük firmalar birer online oyun yapacak diye bir haber vardı. Yanlış hatırlamıyorsam santa monicanın da iş ilanı vardı. Beni mutlu etmez, ama ön yargılı olmamak lazım

Punisher155

9.6.2021 22:10:07

+4
Çok oyunculu, servis sistemi, loot gibi terimleri görünce artık gerçekten midem bulanmaya başlıyor.

Rcp272

9.6.2021 22:00:53

0
Microsoft'un elinde o kadar rpg ve single oyun varken böyle bir hamle geleceğini sanmıyoum.Geliyorsa bile yanında başka bir şey de geliyordur.Yinede büyük olay.Guerrilla Games'de online oyun yapıyor deniliyordu geçenlerde.Enteresan.

Venomstr

9.6.2021 21:24:40

+2
Böyle bir şey yapmasınlar.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)