Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Muv-Luv Alternative Total Eclipse Remastered 20 Temmuz'da PC'ye Geliyor

 
 
Geliştirici, aNCHOR, görsel roman macera oyunu Muv-Luv Alternative Total Eclipse Remastered'ı 20 Temmuz'da Steam üzerinden PC için yayınlayacağını duyurdu. Eleştirmenlerce beğenilen Muv-Luv destanında yepyeni bir bölümle tanışın. aNCHOR, Muv-Luv Alternative Total Eclipse Remastered ilk kez resmi olarak İngilizce olarak sunulacak. 
 
Muv-Luv Alternative Total Eclipse Remastered sürümü yalnızca ana oyunu içeriyor. Dolayısıyla Burning of the Imperial Capital başlangıç hikayesi bu sürüm dahil değil.
 
Muv-Luv Alternative: Total Eclipse, Alaska'nın Yukon Üssü'ndeki Muv-Luv Alternative olaylarından 11 ay öncesinde geçiyor. İnsanlığı yıkımdan kurtarabilecek güçlü yeni makineler için denemeler yapan test pilotlarının dramını konu alıyor.  
 
Muv-Luv Alternative: Total Eclipse ilk olarak Mayıs 2013'te Japonya'da PlayStation 3 ve Xbox 360 için, ardından Eylül 2014'te PC için piyasaya sürüldü. 
 
Steam sayfası
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu görsel roman macera Muv-Luv Alternative Total Eclipse Remastered
Nobunaga’s Ambition: Rebirth için ikinci Fragman Yayınlandı Summer Game Fest 2022 Etkinliğinin Rekor Sayıda izleyiciye Ulaştığı Bildirildi

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)