Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

MultiVersus'un 1. Sezonu ile Dereceli Savaşlar Geliyor

 
 
Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici Play First Games, sürekli genişleyen bir dünyaya sahip, ikonik karakterler ile efsanevi evrenleri birleştiren, oynaması ücretsiz, ikiye iki platform dövüş oyunu MultiVersus'un ilk sezonu hakkında yeni detayları paylaştı. 1. sezon ile beraber oyuna Arcade modu, dereceli savaşlar, yeni kozmetikler ve yeni karakterler geliyor.
 
Öte yandan geçtiğimiz günlerde Space Jam: A New Legacy'den LeBron James'in oynaması ücretsiz platform dövüş oyunu MultiVersus'ta oynanabilir bir karakter olarak katılacağını duyurdu. Bunun yanı sıra Rick & Morty'den Rick ve Morty ilk sezonun bir parçası olarak oyuna dahil oluyor. 
 
MultiVersus'un 1. sezonu 9 Ağustos'ta başlayacak ve aynı gün Morty, oyunun 18. oynanabilir karakteri olarak oyuna dahil olacak. Rick karakteri ise Sezon 1'in bir parçası olarak oyunda yer alacak ancak çıkış tarihi henüz belli değil.
 
MultiVersus, şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için mevcut.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Videogameschronicle MultiVersus
Diablo IV'ün Alfa Sürümünden Yeni Oyun içi Görüntüler Sızdırıldı QuakeCon 2022'de Redfall için 30 Dakikalık Bir Gösterim Yapılacak

romedon

10.8.2022 14:50:02

0
önce bugları dengesizliği düzeltsinler
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)