Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Modnation Racers'ın Yükleme Süreleri Azalacak


 
     Oyna, Yarat, Paylaş sloganı ile büyük dikkat çeken ve gerek PS3'ün gerekse de PSP'nin en eğlenceli oyunlarından birisi olması beklenen Modnation Racers, ilk inceleme notları ile oyun otoriteleri tarafından da oldukça beğenildi.
 
      Dünyanın en büyük oyun sitelerinden IGN tarafından da incelemesi yapılan ve 9.0 puana layık görülen Modnation Racers; müthiş grafikleri, hızlı oyun yapısı ve özelleştirme seçenekleri ile dikkat çekmiş.
 
      Oyun piyasaya çıkmasa da bazı oyun otoriteleri yükleme sürelerinin biraz uzun olduğu yönünde şikayette bulunmuş. Bunun üzerine geliştirici firma United Front Games de oyun piyasaya çıktıktan sonra yayınlanacak bir yama ile yükleme sürelerinin azaltılacağını açıkladı.
 
      Kendi pistimizi, karakterimizi ve aracımı tasarlayabileceğimiz Modnation Racers, 21 Mayıs'ta piyasaya çıkacak. Türkiye'de de büyük bir tanıtım kampanyası başlatılan oyunun Türkçe TV reklamlarına buradan ve buradan ulaşabilirsiniz.   
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak ModNation Racers PS3 PSP Sony United Front Games Yarış
Gamestop'tan Assassin's Creed'e Bonus Karakter Natal'ın Fiyatı 200 Dolar Olabilir Mi?

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
ModNation Racers
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız