Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Miyamoto: Super Mario Odyssey Hardcore Oyuncular için Yapıldı

 
   Nintendo'nun geçtiğimiz günlerde tanıtımını yaptığı Super Mario Odyssey, Shigeru Miyamoto'nun açıklamasına göre hardcore oyuncular için yapıldı.
 
   Mario, Donkey Kong, The Legend of Zelda, Star Fox, Wave Race ve Pikmin markalarıyla tanıdığımız oyun tasarımcısı ve yapımcısı Shigeru Miyamoto, yaptığı açıklamada bir önceki Super Mario oyunu Super Mario 3D World'un daha çok genel kitleye hitap ettiğini ancak yeni gelecek oyun Super Mario Odyssey'nin ise daha fazla hardcore kesime yapıldığını belirtti.
 
   Shigeru Miyamoto şu açıklamayı yaptı.
 
"Son yıllarda Super Mario 3D World yaptık ve oyun her ne kadar 3D olsa da herkes için ulaşılabilir bir yapımdı. Switch için Mario yapmayı planladığımızda ise oyunu daha çok hardcore kesime yapmayı düşündük, aksiyon oyunları seven insanların gerçekten içine girebilecekleri bir şey." 
 
   Super Mario Odyssey, 2017 yılının tatil sezonunda Nintendo Switch için çıkış yapacak.
 
   Super Mario Odyssey, Nintendo 64'teki Super Mario 64'ten ve Nintendo GameCube'deki Super Mario Sunshine'dan bu yana sunulacak ilk sandbox oyunu olma özelliği taşıyor. Bu yeni macerada Mario, mantar krallığından çıkıp farklı dünyalara gidecek.
 
   Switch sunumu esnasında Super Mario Odyssey için paylaşılan resmi tanıtım videosuna buradan ulaşabilirsiniz. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Nintendo Nintendo Switch Super Mario Super Mario Odyssey
Farming Simulator 18 PS Vita ve 3DS için Duyuruldu Titanfall: Frontline İptal Edildi
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

_giray_

18.1.2017 19:18:23

0
quote:

Orijinalden alıntı: Bowser Zeki

Niye ya benim en çok geri gelmesini istediğim şey o
Ya ama şimdi aynı görevi tekrar tekrar yapmak bir yerden sonra çok sıkıyor. Tamam böyle aralara serpiştirilmiş yıldızlar yine olsun ama bir bölümü bitirince diğer bölüm açılsın öyle bir görevi 2-3 kere tekrar tekrar yapmaya ne gerek var yahu.

Bowser Zeki

18.1.2017 16:58:31

0
quote:

Orijinalden alıntı: _giray_ Güzel ancak, şu kadar yıldız toplaman lazım o yüzden şu bölümdeki aynı şeyleri yeniden yap ama son anda bu tarafa sapıp 1 tane yıldız toplam 5 yıldızın olunca yeni bölüm açılacak saçmalığına umarım bu sefer girmezler.
Niye ya benim en çok geri gelmesini istediğim şey o

_giray_

15.1.2017 15:41:37

0
Güzel ancak, şu kadar yıldız toplaman lazım o yüzden şu bölümdeki aynı şeyleri yeniden yap ama son anda bu tarafa sapıp 1 tane yıldız toplam 5 yıldızın olunca yeni bölüm açılacak saçmalığına umarım bu sefer girmezler.

BSC Misafiri

15.1.2017 13:56:06

0
quote:

Orjinalden alıntı: Angel of the Lord "..oyun her ne kadar 3D olsa da herkes için ulaşılabilir bir yapımdı." Burada ne demek istemiş ? 3D oyunlar ulaşılması zor mu? Nintendo'nun 2D ile olan ilgisini alakasını biliyor gibiyim de. Bu cümle garibime gitti nedense.
Super Mario 3D World 4 kişiye kadar oynanış imkanı veren ve parti havası taşıyan bir oyundu, belki herkesin oynayıp rahatlıkla bitirebileceği kolaylığını kastetmiştir. Bana göre Super Mario Galaxy on kat daha zordu.

redoracle

15.1.2017 05:20:03

0
Wii'deki 2d super mario kadar zor olsa gayet yeterli olur. 3d de zorluk iyi ayarlanmalı kamera açısına 2d deki kadar hakim olamıyorsunuz tabi kontrollerede öyle. Şapkayı platform olarak kullanabilme fikri güzel olmuş,ilerde upgrade edilip daha farklı platformları geçmek içinde kullanılabilir.

Angel of the Lord

15.1.2017 02:29:46

0
"..oyun her ne kadar 3D olsa da herkes için ulaşılabilir bir yapımdı." Burada ne demek istemiş ? 3D oyunlar ulaşılması zor mu? Nintendo'nun 2D ile olan ilgisini alakasını biliyor gibiyim de. Bu cümle garibime gitti nedense.

Adol125

15.1.2017 02:14:15

+7
Oyunları grafik tarzına göre hardcore casual olarak değerlendirmek son derece saçma. Grafikler azcık tatlıysa veya anime tarzı diyelim o şekilse casual-bebe oyunu, gerçeğe yakınsa hardcore algısı son derece yanlış. Benim gözümde Mario, ACden de COD danda daha hardcore oyundur.

mehmetalpertr

15.1.2017 01:23:28

0
ben çok sevdim.. koyu bir Sonic hayranı olmama rağmen videosu çok hoşuma gitti..

Kevin Garnett

15.1.2017 00:43:29

+2
Yaaa yok ebesinin örekesi Shigeru...
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Super Mario Odyssey
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız