Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Microsoft, EA, Ubisoft ve Diğer Firmalar Artık Loot Box Olasılıklarını Açıklayacaklar


Oyun dünyası için büyük tartışmalara konu olan loot boxların düşme olasılıkları; Sony, Nintendo, Microsoft, Electronic Arts, Ubisoft, Activision, Take-Two, Blizzard, Bethesda gibi oyun firmaları tarafından artık oyuncularla paylaşılacak.

Bildiğiniz gibi genel olarak online oyunlarda görülen; karşılaşmanın sonlarında kazanılan, ödül kazanıldığında kazanılan ya da ücret karşılığında alınabilen loot boxların içinden, tamamen rastgele bir şekilde çeşitli hediyeler çıkıyor. Çok değerli veya sıradan ürünlerin çıkma ihtimali olan bu kutularda, olasılıklar oyuncular tarafından bilinmiyordu. Bundan sonra başta gelen oyun konsolu üreticilerinin yanı sıra, oyun endüstrisinde ESA üyesi olan oyun şirketleri de loot boxların düşme olasılıklarını açıklayacaklarını ESA (Entertainment Software Association), bir blogunda açıkladı.
 
Açıklamaya göre, ismi geçen firmalar bu değişiklikleri 2020 yılında eklemeyi düşünüyorlar.
Geçtiğimiz günlerde yaptığımız haberde de Rocket League'deki loot boxlar 2020 yılı itibariyle kaldırılacağını öğrenmiştik.
Loot boxlar hakkında sizin düşünceleriniz nedir? 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Polygon loot box ea sony microsoft olasılık
VF Şampiyonluk Ligi 2019 Mevsim Ödülleri Sahiplerini Buldu! Fire Pro Wrestling World için ‘World Wonder Ring Stardom Collaboration’ DLC'si Duyuruldu
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Biohesner

11.8.2019 23:22:09

0
tabikide zorla aldırmıyorlar bankalar gıbı muhtaç bırakıyorlar

bobsantino

8.8.2019 16:44:46

0
E zorla aldırmıyorlar ki?

mehmet4428

8.8.2019 08:30:42

0
Para vererek aldigimiz oyunlarda en azindan olmasin.

BSC Misafiri

8.8.2019 04:45:11

0
O bile kötü tamamen göz önünden kaldırmaları gerekir.

Biohesner

7.8.2019 23:15:09

0
ihtimal aciklansa bile benim icin herzaman kumar kalmaya devam edecek hem para vericem hemde ne aldigimi bilmemek cok sacma bisiy dusunsene cok sevdigin bi skin var ve bunun dusme ihtimali bilmem kacta kac ve sen bunun icin 200 tl yatirman gerek ve ustune buyuk ihtimalde cikmayacak
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)