Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Metal Wolf Chaos XD Çıkış Fragmanı

 
Yayıncı Devolver Digital ve geliştirici From Software, Metal Wolf Chaos XD'nin animasyon tarzında çıkış fragmanını yayınladı.

Metal Wolf Chaos XD 6 Ağustos'ta PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. PlayStation Store'da 114,00 TL, Xbox Store'da 71,25 TL ve Steam'de 40,00 TL fiyattan ön siparişte.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Ülke büyük tehlike altında. Başkan Yardımcısı Richard Hawk'un kontrolündeki mekanize birlikler Başkan Michael Wilson'a karşı bir darbe kalkışması başlattılar. ABD'nin 47. Başkanı Michael Wilson sensin ve görevin, ettiğin yeminde olduğu üzere, ülkeni ve halkını bu alçak darbe girişimine karşı ne pahasına olursa olsun korumak. Tepeden tırnağa silahlı robotunun içinde, Brooklyn Köprüsü, Büyük Kanyon ve Beyaz Sarayın merdivenleri gibi Amerika'nın ikonik mekanlarında kötülüğe karşı savaş.

İlk olarak 2004 yılında FromSoftware tarafından sadece Japonya için yayınlanan Metal War Chaos, oynanış özelliklerinin yanı sıra, oyuna sahip olmanın zorluğu ve Japonya dışında oynamanın neredeyse imkansızlığından ötürü adeta bir efsane heline geldi. 


Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Metal Wolf Chaos XD Devolver Digital From Software PS4 Xbox One PC
2019'un Geri Kalanında Çıkacak Öne Çıkan 5 Oyun Darksiders II: Deathinitive Edition 26 Eylül'de Nintendo Switch'e Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Metal Wolf Chaos XD
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız