Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Mesut Çevik ile Canlı: Oyun basını nereye gidiyor? | Konuk : Murat Oktay

 
Oyun basını dendiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olan Merlininkazani.com'un kurucusu Murat Oktay ile hem iş hayatını hem de sektörü konuşacağız.

Bu haberin bağlantısı
URL
BSC bolumsonucanavari Bolum Sonu Canavarı PC PS3 xbox 360 DS PSP Wii IPhone PS4
The King of Fighters XIV DLC Karakteri Najd Duyuruldu The Witcher Serisi 33 Milyon Kopya Sattı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Mentalist14

12.4.2018 15:29:43

+1
Aaa Clickbait Kazanı gelmiş haberimiz yok!..

HunTeRFoReWeR

27.3.2018 13:16:46

+1
Bu soruyu yanlış adama sormuşsunuz.. Sosyal medya hesaplarından da kontrol edilebilir, bu adam yeterince açık konuşabilse diyeceği tek şey şu olur "Sony kadar Microsoft ta yedirse onuda severim" İnceleyin internet elinizin altında.. Hele bir xbox one x incelemesi varki .. piuwww :) Bir zamanların O şaşalı sitesinde şuan yeller esmektedir. Yaptığı taraflı ve şuursuz incelemeleriyle hafızalara kazınmıştır.. Hey gibi günler bir TRGAMER... birde MERLİN'di oyun alırken baktığımız siteler..

Redunay

23.3.2018 20:30:00

+3
Merlininkazanı sektörde hayatını nasıl devam ettireceğini iyi bilir. Aral'ı savunarak, Horizon Zero Dawn'a türkçe altyazı eklemeyen Playstation Türkiye'yi haklı bularak, Oyunların türkçeleştirilmesi konusunda Xbox Türkiye'yi hiç bir zaman eleştirmeyerek...Dediğim gibi Merlin işini bilir.

-Dark Poison-

22.3.2018 20:05:04

+4
Rekabet kurulu olayinda arali savunmuslardi.

Himurajutsu

22.3.2018 19:58:10

+6
Oyun basını nereye gidiyor diyerek inşallah kendini eleştiriyordur.

darkdiva

22.3.2018 19:36:54

0
Türkiye'de oyun basını mı var :) Tüm dünyanın 2017'de hemen her ödül töreninde, her incelemede, her listesinde yılın oyunu olarak gösterdiği The Legend of Zelda: Breath of the Wild'a ülkemizde satılmıyor bu oyun, en iyi oyun olamaz bize göre diyen, 100 üzerinden 97 alan Super Mario Oddsey'e bu sene Mario'dan iyi en az 10 platform oyunu vardır, Mario da neymiş diyenler mi oyun basını olacak. Tabi :)

DiyarDilimPırasa

22.3.2018 19:30:36

+2
Malesef oyun basını hür olmadan saglıklı inceleme yapılması olası degil. Maddi kaynakları genelde okuyucuları degil de piyasa şartları oluyor ekseri. Bu da ister istemez yanlı, reklamvari haber ve incelemeler olarak ortaya cikiyor. Çogu oyun hakketmedigi puanları alıyor ve tavsiye bile ediliyor. Kısaca pion olmaktan öte gitmiyor.

BSC Misafiri

22.3.2018 19:18:18

+2
Merlin kadar boş site yok şu haberi görmesem varolsuğunu bile unutruğum sitedir bundan sonrada bizahmet gündeme getirmeyin yalakalığı diz bpyu yapmasını iyi bilirler ama.

gaussfire

22.3.2018 18:25:24

+4
Merlinin kazani kadar nefret ettigim baska site yoktur.aral game i nasil savunduklarini unutmadik

SOLID SNAKE

22.3.2018 18:02:31

+8
Oyun basını nereye gidiyor ben diyim. Sözde oyun basını sitesi merlinin kazanı’nın, oyundan bi haber editörü Nier Automata incelemesinde “oyunu tekrar tekrar oynayıp aynı şeyleri yapıyorsunuz” deyip, oyunu bitirmeden yaptığı rezillik abidesi inceleme ve verdiği düşük puan ile bizi yabancılara rezil ettirip “Türkler ne anlar oyun incelemekten” dedirten bir oyun basınına gidiyor. Oyunu oynamayıp bitirmeden rezil bir şekilde sözde inceleme yazan basına gitmiş bir sitenin kurucusu hiç konuşmasın gitsin bu rezilliği temizlesin ki o bile bi haberdir durumdan. Bu yüzden merlinin kazanı oyun filan incelemesin, Gitsin kumda oynasın, kumun yapısını incelesin. Böyle bir rezilliği, oyunu bitirmeden sağda solda duyduğu ile oyun incelemesini yapan tek rezil sitedir merlinin kazanı, Ki bizi yabancı forumlarda, topluluklar da rezil etmişlerdir.
  • 1
  • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Bölüm Sonu Canavarı ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
426 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız