Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

MechWarrior 5: Mercenaries İlkbaharda Xbox Series, Xbox One ve Steam'e Gelecek

 
Geliştirici Piranha Games, MechWarrior 5: Mercenaries'in 2021 ilkbaharda Xbox Series, Xbox One, Steam ve GOG'a geleceğini duyurdu.

Piranha Games ayrıca 10 Aralık'ta çıkış yapması planlanan Heroes of the Inner Sphere indirilebilir içeriğini 2021 ilkbahara erteledi.
 
Stüdyonun belirttiğine göre "Xbox çıkışıyla birlikte, bu erteleme oyun ve oyunculu topluluğu için bazı ek olanaklar sağlayacak. İlk ve önemlisi, Steam, GOG, Epic Games Store, Microsoft Store ve Xbox konsollarındaki eş zamanlı çıkış şimdiye kadarkinden çok daha geniş bir kitleye ulaşmamızı sağlayacak."
 
MechWarrior serisine olabildiğince fazla oyuncu çekmek istediklerini söylediler. Bu sayede oyuna daha fazla yeni içerik ve iyileştirme ekleyebilecekler. Kullanıcı arayüzü ve yapay zeka iyileştirmeleri, özelleştirmeler, tek oyunculu mod için ayarlamalar, yeni kariyer modları ve daha fazlası planlanıyor. 
 
MechWarrior 5: Mercenaries şu anda PC'de Epic Games Store ve Microsoft Store üzerinde ulaşılabilir durumda. Xbox Game Pass'e de dahil.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Piranha Games MechWarrior 5: Mercenaries Piranha Games Mech
Assassin's Creed Valhalla 1.0.4 Güncellemesi Bugün Yayınlanıyor Unto The End Aralık'ta PS4, Xbox One, Switch, PC ve Stadia için Çıkacak; Game Pass'e Dahil Olacak

Hudson51

26.11.2020 13:13:13

+1
Mecha açlığı çeken arkadaşlar için güzel bir tercih olabilir.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
MechWarrior 5: Mercenaries
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız