Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Marvel's Guardians of the Galaxy Oyunu Duyuruldu

 
 
Yayıncı Square Enix ve geliştirici Eidos Montreal, tek oyunculu üçüncü şahıs aksiyon-macera oyunu Marvel's Guardians of the Galaxy'yi duyurdu. Oyun PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC ( Steam , Epic Games Store ) platformları için çıkış yapacak. 26 Ekim'de piyasaya sürülecek.
 
Oyun hakkında
 
Star-Lord olarak oynuyorsun, bu yüzden Element Blaster'lar ve jet botla güçlendirilmiş tekmelerden ekipçe yere sermeye sağlam dövüş tarzınla hiçbir şey sınırların ötesinde değil. Guardian'lar senin tarafında dövüşürken kararları ver ve imza saldırılar ile rakiplerini alt et. Bu esnada hikâyen ilerledikçe kararlarının sonuçları sevinçli anlardan hiç beklenmedik sonuçlara kadar değişebilecek.
 
Efsanevi uyumsuzlardan oluşan yeni ekibin Guardians of the Galaxy'nin bu yeni ancak sadık yorumunda evreni kurtarmak için yola çıkıyor. Bir şekilde felakete yol açan olaylar zincirini başlatıyorsun ve ikonik ve orijinal Marvel karakterlerinin yaşadığı akıllara durgunluk veren dünyalarda vahşi bir yolculuk başlıyor. 80'lerin en iyilerinin yer aldığı karışık kaseti koy ve maceraya başla.
 
Ne yapacakları kestirilemez Guardian'ları bir arada tutan tek şey sensin, bu yüzden bu liderlik işine bir an önce alışman iyi olur. Bu olağan dışı ailemsi grup senin yanındayken ve onlarla birlikte kozmosta dört dolanmaya başlarken ortam gözyaşları ve kahkahalarla dolacak. Bir sonraki köşede seni her ne bekliyorsa bunun bir patlama olacağından eminsin.
 
 Tanıtım videosu
 
 
 
Oynanış videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu aksiyon macera
Açık Dünya Oyunu Redfall Duyuruldu Final Fantasy Pixel Remaster Serisi PC, iOS ve Android için Duyuruldu
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

14.6.2021 17:26:31

0
Çok kötü ya

BSC Misafiri

14.6.2021 13:17:26

0
Oynanış videosunun sonunda çıkan boss kadın Odssey'deki Kassandra değilse bende bir şey demiyorum.

Venom59

14.6.2021 10:48:12

+1
Oyun Avengers'a ek paketmişte ayrı bir oyun olsun demişler sanki. Gösterilen videoda oynanış ve grafikler çok kötü duruyor. Bir tek seslendirmeler, diyaloglar iyi denebilir. Eski rezil film oyunları gibi resmen. Malzeme güzel aslında ama iyi değerlendiremeyecekler gibi.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)