Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Left 4 Dead 3 VR Söylentileri Ortaya Atıldı, Valve Yalanladı

 
Valve'ın Half-Life: Alyx'ten sonra Left 4 Dead için de bir sanal gerçeklik oyunu çıkaracağı söylentileri uzun zamandır ortaklıkta dolanıyordu ve bu söylentiler bugün daha da arttı fakat Valve bunların gerçek olmadığını söylüyor.
 
Bazı Valve haberlerini sızdırmasıyla bilinen Valve News Network YouTube kanalı bugün yayınladığı bir videoda, Left 4 Dead VR projesinin gerçek olduğunu ve konsept tasarımının sızdığını iddia etti.
 
Ardından HTC Çin başkanı Alvin Wang Graylin'in bugün düzenlendiği bir sunum sırasında paylaşılan VR slaytında LFD3 yazısı göze çarptı.
 
Buraya kadar her şey Left 4 Dead VR oyununu işaret etse de Valve IGN'e yaptığı açıklama ile hepsini yalanladı.
 
"Son birkaç aydır bu konu hakkında bazı söylentiler görüyoruz. Birkaç yıl önce Left 4 Dead'in yeni nesil olasılıklarını kısaca araştırmıştık fakat şu anda kesinlikle Left 4 Dead ile ilişkili herhangi bir şey üzerinde çalışmıyoruz."
 
"Bazı insanların yanlış bilgiler ortaya atıp oyuncu topluluğunu ve diğer basın kuruluşlarını karıştırmaktan keyif aldığı açık. Maalesef, yeni Left 4 Dead oyunu şu anda üzerinde çalıştığımız bir şey değil."

Bu haberin bağlantısı
URL
Kingpin: Reloaded PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge Animasyon Filmi Duyuruldu
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Arctodus

11.2.2020 22:36:03

0
VR olsa ilginç bir deneyim olurdu herhalde

BSC Misafiri

18.1.2020 13:22:17

0
Şöyle ki konsepti olduğu için bir oyun çıkacak diyemeyiz. Konsept tasarımı işler ciddileşmeden şöyle yapsak acaba nasıl görünür şeklinde hem vakit hem nakit tasarrufu sağlamaya odaklı bir sürü yapılır. Videoda adam da 2017 ye kadar LFD3 geliştirildi ve iptal edildi diyor. Bu da konsept çalışmasının prototipe vurulmuş hali. Az maliyetlice biz bu fikirlerden yürürsek oyun bu şekilde gelişecek diye şirket yetkililerine göstermek amaçlı. Göstediği zombi konseptlerini de adam boş zamanında denemek ya da kendini geliştirmek adına dahi yapabilir. Left 4 dead ne bileyim çok garip bir oyun ve bence half life'dan daha fazla emek dahi istiyor olabilir. Hikayesi neredeyse yok ama botlarla oynaması bile keyifli. Aynı bölümleri tekrar tekrar sıkılmadan oynanabilecek şekilde tasarlamış adamlar tasarım ve oynanışı oyuncuyu sıkamayacak şekilde bu seviyede ayarlamak sanattır. Çoğu şirket, yapımcı da yapamaz. Beni en çok umutlandıran bir slayt sayfasında seneler önce source 2 çıktığı zamanlarda LFD3'ü yapmadan önce Source 2'de LFD2'nin remaster yapılacağı yapay zekasının daha da geliştirileceği, grafiklerinin yükseltileceği söylenmişti. O biraz inandırıcı gelmişti o zamanlar ama o bile yalan çıktı.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)