Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

L.A Noire Detayları Önümüzdeki Ay

 
Bir başka fenomen olma yolunda emin adımlarla giden L.A. Noire hakkında sonunda yeni bir haber daha yayınlandı. Bu haber doğruluk kazanırsa oyunun ilk detaylarına önümüzdeki ay kavuşacağız.
 
Duyurulması üzerinden üç yılı aşkın bir süre geçmesine rağmen bir video dışında hakkında hiç bir detayı öğrenemediğimiz L.A. Noire, bu gidişle çıkış tarihi beklenip fenomen olan oyunlar arasındaki yerini alacak.
 
Bu durumu bozmak isteyen Rockstar, Eylül ayında bir açıklama yapmış ve oyun hakkında yeni detayların çok yakında duyurulacağını açıklamıştı. Ne var ki bu "yakında" ibaresi üzerinden tam4 ay geçti ve oyun hakkında ilk duyurulduğunda ne biliyorsak hala aynı şeyleri biliyoruz.
 
Bugün yapılan bir açıklamada ise oyun hakkında detayların önümüzdeki ay yayınlanacağı ve bu bilgilerin bu denli büyük bir beklemeyi fazlasıyla karşılayacağı belirtiliyor.
 
Bizlere de 1940'lı yıllarda geçen oyunun yeni detaylarını öğrenebilmek için Şubat ayını beklemek kalıyor.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak L.A. Noire Rockstar Games PS3 Xbox 360
MGS : Peace Walker'dan Yeni Görseller Birth by Sleep, Mario'yu Geride Bıraktı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
L.A. Noire ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
111 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız