Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Korku Temalı Taktiksel Sıra Tabanlı Oyun Othercide Bu Yaz PS4, Xbox One ve PC için Çıkacak

 
Yayıncı Focus Home Interactive ve geliştirici Lightbulb Crew, Othercide'ın bu yaz PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacağını duyurdu.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Otherside, hikaye ve oyun mekaniğinin birleştirilmiş karanlık ve zorlu bir deneyimin iç içe geçtiği, korku temalı bir sıra tabanlı strateji oyunudur.Başka bir boyuttan gelen kan dondurucu yaratıkların saldırısı altında olan acımasız bir dünyaya giriş yapın. Sınırlı kaynaklarınızla gelgitleri püskürtün ve görsel olarak çarpıcı dünyada acımasız koşullara katlanın.
 
Dinamik sıra tabanlı savaş: Othercide, Iniative Sequence sistemi gibi benzersiz sıra tabanlı dövüş mekaniğine sahiptir. Kusursuz taktiklerle plan yapmaya çalışırken düşman hareketlerini ve eylemlerini tahmin etmenin yeni yollarını deneyeceksiniz. Tehlikeyi öngörün ve saldırı kesintilerini yıkıcı geçikmeli eylerimleri ve ölümcül olabilecek tepkileri ayarlayın. Düşmanlarınızı yenmek için aklıllıca saldırılara ve savunmalara zaman ayırmanız gerekecektir. 
 
Acımasız oynanış: Görünüşte sonu gelmeyen düşmanlara karşı ilk ve son savunma hattı olmaya hazırlanın. Her kararı kalıcı ölümün getirdiği gerginlikle,haydut özellikler,ölümcül görevler ve sınırlı kaynaklar ile yaşayın. Her karar fedakarlıkla geir, kaynakları olsun ya da olmasın kan yerine geçer.
 
Hiç bitmeyen savaş: Hayatta kal, gerçekliğin tahribine karşı koru ve savun, korkunç ve bazen ölümcül seçeneklere karşı mümkün olduğunca uzun süre dayanmaya çalış.Yenilgide bile, yeni gerçekler öğrenilir ve fedakarlıklar sizi başarıya yaklaştırır. 
 
Çarpıcı sanat tarzı: Othercide sizi ruhani bir korku boyutuna dalmaya davet ediyor. 2 gerçeklik arasında canlı kırmızı bir dokunuşla, karanlık ve kıvrılmış monokrom bir still hayat buldu. 
 
Ah, Canım… Hiç bir şey hatırlayamıyorsun değil mi? Aynanın ötesinde uyuyan şey şimdi uyanık... Araftaki daha da güçleniyor. O acı çekiyor... O çok acı çekiyor. İki dünyamız arasında sonsuz bir savaş var. Ne kadar dayanabiliriz…?
 
Bu kabuslar ne zamandar beri gerçekliğimizi tahrip ediyor? Eğer başarız olursak, hiç birşey kalmayacak... araftakileri gerçekliklerimizden geri itmek için kızlarımıza bu umutsuz mücadelede liderlik edin. Vereceğin her karar bir fedakarlıkla ortaya çıkacağı için dikkatlice düşün canım… 

 
PAX East 2020 fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Othercide Focus Home Interactive Lightbulb Crew korku temalı sıra tabanlı strateji oyunu
Tokyo Game Show 2020 Etkinliği Yeni Nesil Konsolları İçerecek GeForce Now 1 Milyondan Fazla Kullanıcıya Ulaştı, 1500 Oyun Eklenmeyi Bekliyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Falcom lover

21.2.2020 17:46:55

0
İlginç görünüyor.Claymoru anımsattı

BSC Misafiri

21.2.2020 15:43:36

0
muazzam
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Othercide
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız