Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Korku Oyunu DreadOut Remastered Collection, PS5 ve Switch için Duyuruldu

 
 
Singapur merkezli yayıncı Soft Source Publishing ve geliştirici Digital Happiness, DreadOut Remastered Collection'ı PlayStation 5 ve Switch için duyurdu. Ek olarak orijinal DreadOut'u ve yeni bağımsız oyun DreadOut: Keepers of the Dark'ı içermekte. Oyun, 2024'ün ilerleyen aylarında piyasaya sürülecek. Fiziksel sürümü de Asya'da satışa sunulacak.
 
Soft Source şunları söyledi: " DreadOut 2'yi konsollara getirmek için çalışan Soft Source Publishing ekibi, Digital Happiness CEO'su Pak Rachmad, DreadOut ve DreadOut: Keepers of the Dark'ın konsollara geri getirilmesi fikrinden vazgeçtiğinde bu fikirden büyülenmişti. Yayın yönetmeni Sameer Pandit bir basın açıklamasında. “Bu yeni projenin bir parçası olmak istediğimiz hemen aklıma geldi. DreadOut 2'nin konsollarda piyasaya sürülmesiyle kanatlarını dünyanın geri kalanına yaymaktadır."
 
DreadOut, eski terk edilmiş bir kasabada mahsur kalan lise öğrencisi Linda olarak oynadığınız üçüncü şahıs doğaüstü bir korku oyunudur. Güvenilir akıllı telefonu ve SLR kamerasıyla korkunç karşılaşmalara karşı savaşacak ve sonunda kaderini belirleyecek gizemli bulmacaları çözecek. Önüne çıkacak zorlukların üstesinden gelmesine yardımcı olun. 

Duyuru Videosu 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Korku DreadOut Remastered Collection PS5 Switch
Beyblade X: XONE Switch ve PC için Duyuruldu Paycell 19 Mayıs PUBG Kupası Başlıyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız