Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

INDUSTRIA 30 Eylül'de Çıkış Yapacak

 
 
Yayıncı Headup Games ve geliştirici Bleakmill, gerçeküstü anlatıma sahip birinci şahıs nişancı oyunu Industria'nın 30 Eylül'de Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu.
 
Oyun hakkında 
 
INDUSTRIA, soğuk savaşın henüz bitmediği dönemlerde, kendini unutulmuş bir paralel evrende bulduğun klasik birinci-şahıs shooter oyunudur. 
 
9 Kasım 1989, Berlin sokakları insan kaynıyor. 40 yıllık bölünmenin ardından binlerce araç Alman iç sınırını geçiyor. Duvar açık ve devlet henüz olan bitenden bihaber durumda. Bu sırada Doğu Berlin yakınlarındaki bir araştırma tesisinde bir adam kayboluyor. O adam senin iş arkadaşın Walter. Geç gelen mesajı üzerine kanıtların çoktan devlet adamları tarafından yok edildiği ofise dönüyorsun. Walter’in araştırması hakkında öğrendiklerin seni tesisin ve kâinatın merkezine, zamanın sabit kaldığı yere götürüyor. Peki sır perdesi ne zaman açılacak? Gördüğün bütün o korkunçluklar ve sorumlularının bilinmezliği sonunda seni tuhaf ve bir o kadar da tanıdık bir dünyanın derinlerine çekecek. 
 
Steam sayfası
 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu nişancı birinci şahıs
SpiderHeck Tüm Platformlara 2022'de Gelecek BPM: Bullets Per Minute PS4 ve Xbox One Konsollarına Geliyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

16.9.2021 11:33:17

0
Düşmanlar tek tip mi? Öyleyse kötü. Atomic Heart oyununu hatırlattı.

BSC Misafiri

15.9.2021 23:31:05

0
Çok iyi duruyor konsollara ne zaman gelir ki
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)