Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Hikaye Odaklı Keşif Oyunu Some Distant Memory Duyuruldu

 
Yayıncılığını Way Down Deep'in yaptığı, geliştiriciliğini ise Galvanic Games'in yaptığı hikaye odaklı keşif oyunu Some Distant Memory bir video ile duyuruldu. Duyuruya göre  Some Distant Memory, Nintendo Switch; (Nintendo eShop), PC (Steam) ve Mac için 2019'un sonlarına doğru piyasaya sürülmesi planlanıyor. Some Distant Memory; İngilizce Japonca, Çince, Rusça ve Almanca  dillerini destekleyecek. Oyunun tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca bahsi geçen duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
Some Distant Memory, hikaye ağırlıklı bir keşif oyunu.
 
Batan şehir Houston'ı bulmak için, bir profesör olarak oynuyorsunuz. Kaynaklar azalıyor. Yozlaşmış bir alg çiçeği kalan her şeyi tehdit ettiği için, Dünya'nın hayatta kalan birkaç kolonisi için işler kötüye gidiyor. Yıllardır sistematik bir şekilde kalıntıları belirtmeden atıkları araştırıyorsunuz. Görevinizdeki ana yoldaşlarınız, Collapse'tan bu yana insanlığı yönlendiren bir fener olan AI, ARORA ve sizi güvende tutmakla görevlendirilen yeni kaşif olan bir Komutan.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu some distant memory keşif hikaye odaklı steam nintendo switch
Fez Epic Games Store'da Ücretsiz; Gelecek Hafta Celeste ve Inside Spider-Man Filmlerinin Geleceği

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Some Distant Memory
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız