Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Happy’s Humble Burger Farm 2021'in 4. Çeyreğinde Piyasaya Sürülecek

 
 
Yayıncı tinyBuild ve geliştirici Scythe Dev Team, birinci şahıs macera korku-yemek oyunu Happy's Humble Burger Farm'ın PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için 2021'in 4. çeyreğinde çıkacağını duyurdu.
 
Oyun hakkında
 
Kasabanın kenarındaki huzurlu restoranda köfte pişirecek, patates kızartacak ve içecek dolduracaksın. Müşteriler, menüye bayılıyor; Happy Deluxe, Fantastic Fowl ve Poppin' Pork sandviçlerine doyamıyorlar. Patates kızarması ve somon nuglar da çok beğeniliyor. Yakında Happy-Dogs ve tatlıların da geleceğini duydum! Bir müşteri sipariş verdiğinde plan yapıp hayata geçirmek senin elinde.
 
Müşteriye yanlış sipariş verirsen ya da siparişi vermek çok uzun sürerse ihlal sayılır. Bu ihlallerden üç tane alırsan... Diyelim ki Happy the Humble Heifer, müşterilerin keyfi kaçık olduğunda normaldeki gibi neşeli değil. HAPPY'İ KIZDIRMA. BİZE GÜVEN.
Ama sen idare edeceksindir! Happy'i kızdırmadığın sürece sorun yok! Sana inanıyoruz! 
 
Steam sayfası
 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu korku macera
Bulmaca Platform Oyunu Tinykin, 2022 Yazında Çıkış Yapacak SpiderHeck Tüm Platformlara 2022'de Gelecek

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)