Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Gran Turismo Yapımcısı ModNation Racers Oynuyor

     Polyphony Digital'ın CEO'su ve Gran Turismo serisinin yaratıcısı Kazunori Yamauchi bir yandan ModNation Racers oynarken diğer yandan oyun hakkında yorumlar yapıyor. Otomobil yarışlarına ve oyun yapımcılığına tutkusu ile bilinen Yamauchi'nin ModNation Racers ile yaptığı test sürüşünü aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.
 
     Yamauchi, çizgi film havasındaki grafikleriyle ModNation Racers'ı oynadığında fizik ve yarış motorunun çok iyi yapıldığını söylüyor. Bu tür, oyuncunun kendi içeriğini yapmasına izin veren oyunları sevdiğini ve kendisinin de yıllar önce Motor Toon Grand Prix ile benzer bir yapıma imza attığını belirtiyor. Herşeye kendinizin karar vererek sıfırdan pistler yapmanın çok eğlenceli olduğunu ve kendi yaptığınız pistlerde yarışmanın harika bir şey olduğunu söylüyor. Videodan izleyebileceğiniz üzere yaptığı kaskın tam da istediği gibi olduğunu ve yarıştığı pistin de tam Gran Turismo havasında olduğunu belirtiyor.
 
     Yeni bir Little Big Planet olması beklentisiyle piyasaya çıkan ModNation Racers pek de istenileni verememişti. Hatırlarsanız ülkemizde de reklam kampanyaları yürütülmüştü. Geçtğimiz Mayıs ayında çıkan ModNation Racers'da yaklaşık bir milyon adet oyuncu içeriği bulunuyor.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak ModNation Racers PS3 PSP Sony United Front Games Yarış Gran Turismo Kazunori Yamauchi
Mass Effect 2'nin PS3 Versiyonu 'Çok Farklı' Assassin's Creed'in Bayan Suitkastçısı: Smuggler
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Jack Rabbit Slims

3.10.2010 22:12:23

0
Banlıydım hocam yeni görebildim, sağol önerin için.

yusei

27.9.2010 23:30:58

0
emrecan ne saçmalıyosun ya @gencayA kesinlikle almalısın bence online ı falan çok zevkli özellikle 2-3 arkadaşında geldimmi 4 kişi split screen yapmanın ve son saniyede arkadan gelip öndekileri vurark 1. olmanın keyfi paha biçilemez :)

Jack Rabbit Slims

27.9.2010 22:16:29

0
Neden ki?

Antrim

27.9.2010 21:36:26

0
artık alma zaten

Jack Rabbit Slims

27.9.2010 21:07:23

0
İyi hatırlattınız ben bu oyunu almadın daha ya. :D
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
ModNation Racers
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız