Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Ghostwire: Tokyo, 2022'nin Başlarına Ertelendi

 
 
Yayıncı: Bethesda Softworks ve geliştirici Tango Gameworks, PlayStation 5 ve PC için sunulacak olan Ghostwire: Tokyo'nun ertelendiğini duyurdu. Ekip, 2021 yılında çıkarmayı planladıkları oyunu 2022'nin başlarına erteledi.
 
Tango Gameworks'ün gecikmeyle ilgili mesaj şu şekilde:
 
Ghostwire: Tokyo'nun çıkışını 2022'nin başlarına erteleme kararı aldık. 
 
Oyunun unutulmaz versiyonunu deneyimleyebilmeniz için mümkün olan en kısa sürede sizlere ulaştırmak istiyoruz. Aynı zamanda, Tango'daki herkesin sağlığını korumaya da odaklanıyoruz. Yeni erteleme kararımız bizlere daha sağlıklı bir ortam ve kaliteli bir oyun oluşturma fırsatı tanıyacak. Önümüzdeki aylarda sizlere daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyoruz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu GhostWire: Tokyo Bethesda Softworks The Evil Within geliştiricisi Tango Gameworks aksiyon macera oyunu
Maneater DLC'si ‘Truth Quest’ PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One ve PC'ye Geliyor Nickelodeon All-Star Brawl PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One ve Switch için Duyuruldu
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

mehmetalpertr

14.7.2021 20:28:50

0
Hayaletlere aduket atıyorlar gördüm fragmanında... Ah be Shinji Mikami şu inadından vazgeç Zombi oyunları artık tutmuyor diyorsun ama tutuyor işte. Bak Dying Light 17 milyon kopya satmış 2019 a kadar. Yap bir zombi oyunu. Adını değiştir, Bio Evil koy adını, konuyu değiştir. Kendi kapasiteni bunlarla boş yere harcıyorsun be abi. Bak Ed Boon nasıl yola geldi. Mk vs DC den sonra oyuncuların tepkisini gördü ve şimdi Mature ve Fatality'li MK yapıyor. Sen de gel artık yola be abi.

Philipp_Plein

14.7.2021 17:43:58

+1
Bekleyen yok zaten bu çöpü çıkmasada olur.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
GhostWire: Tokyo
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız