Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

GeForce Now Kütüphanesine 4 Yeni Oyun Ekleniyor

 
 
Nvidia tarafından kullanıcılara sunulan bulut oyun platformu GeForce Now (GAME+) için yeni oyunlar eklenmeye devam ediyor. Bildiğiniz üzere kütüphane dahilinde belirli oyunlar bulunuyor ve bu oyunları istediğiniz şekilde herhangi bir sistem gerektirmeden sadece sabit bir internet bağlantısı ile oynayabiliyorsunuz.
 
GeForce Now kütüphanesi genişliyor
 
 
 
Çeşitli abonelik seçenekleri ile karşımıza çıkan GeForce Now, kullanıcılara belirli dönemlerde yeni oyunlar sunmaya ve kütüphanesini genişletmeye devam ediyor. Şimdi ise 4 farklı oyunun hizmete dahil olacağını hatta bazılarının dahil olduğunu aktarabiliyoruz. Bu oyunlara bakacak olursak:
 
- Still Wakes the Deep (Steam, Xbox, PC Game Pass - 18 Haziran)
- Skye: The Misty Isle (Steam'de yeni yayınlandı - 19 Haziran)
- As Dusk Falls (Steam ve Xbox, PC Game Pass)
- Tell Me Why (Steam ve Xbox, PC Game Pass)
 
Hizmet genelindeki fiyatlara bakacak olursak aylık 340 Türk Lirası ile bulut oyun deneyiminden yararlanabiliyorsunuz. Diğer taraftan 3 ay, 6 ay ve 12 aylık Premium paket seçenekleri de bulunuyor. 3 aylık abonelik fiyatı 800 TL, 6 aylık abonelik fiyatı 1580 TL, 12 aylık paket ise 2880 TL'den karşımıza çıkıyor. Üstelik haftalık paketler de yer alıyor.

Bu haberin bağlantısı
URL
oyun haberler 2024
Dota 2 The International 2024 Turnuvasında Mücadele Edecek Takımlar Belli Oldu! Palworld Playstation 5 Konsollarına Gelebilir

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Oyun Haberleri (2024)
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız