Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

GTA 6 Fragman Analizi! Neler Bekliyoruz?

 
 
Yayıncılığını geliştiriciliğini Rockstar Games'in yaptığı Grand Theft Auto serisinin yeni oyunu GTA VI geçtiğimiz saatlerde çıkan bir fragman ile resmi olarak duyuruldu. Ne yazık ki fragman sızdırılması sebebiyle beklediğimizden 16 saat kadar erken geldi ama yine de Rockstar bu konuda hala ne kadar iyi olduğunu göstererek yine de gündeme oturdu. Biz de bu videoda GTA 6 ile ilgili neler bildiğimizi ve oyundan neler beklediğimizi konuştuk.
 
İşte videomuz
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Grand Theft Auto VI Rockstar Games
PUBG: BATTLEGROUNDS'un Yeni Haritası RONDO ve Resmi Canlı Aksiyon Filmi Şimdi Yayında! Alone in the Dark Reboot Ertelendi: İşte Yeni Çıkış Tarihi
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Chosen_One

9.12.2023 00:28:52

0
quote:

Orjinalden alıntı: Jer Aders Şişmanlama, zayıflama kesin gelir gibi dediğiniz gibi RDR2 de de vardı. Yalnız gta 4 ten ciddi bir hikaye gelir mi orada çok şüpheliyim. İyi tarafından bakmak gerekirse gta 5 ten daha iyi bir hikaye olacağına umut ediyorum. İlk trailer her ne kadar bana uymayan temalar içersede ana karakterlerde ciddiyet sezdiğimi söylemeliyim. Gta 5 den ciddi ama gta 4 kadar da karanlık olmayan bir hikaye bekliyorum.
Gta 4 karanlık bir temaya sahipti, arka planda derin bir hikayesi vardı fakat karakterler gta 3, vice city ve san andreas’tan bile daha sarkastik ve aşırıydı bence. Burda çevre, şehir ortamı vs çok renkli olsa da karakterler fazla ciddi görünüyordu trailer’ın geri kalanına göre. O bakımdan gta 4’den bile daha ciddi bir hikaye anlatımı bekliyorum açıkçası çünkü bize o hikayeyi anlatacak olan kişiler ve npc’ler değil ana karakterler olacaktır.

Jer Aders

8.12.2023 21:30:56

0
Şişmanlama, zayıflama kesin gelir gibi dediğiniz gibi RDR2 de de vardı. Yalnız gta 4 ten ciddi bir hikaye gelir mi orada çok şüpheliyim. İyi tarafından bakmak gerekirse gta 5 ten daha iyi bir hikaye olacağına umut ediyorum. İlk trailer her ne kadar bana uymayan temalar içersede ana karakterlerde ciddiyet sezdiğimi söylemeliyim. Gta 5 den ciddi ama gta 4 kadar da karanlık olmayan bir hikaye bekliyorum.

Chosen_One

8.12.2023 19:26:57

0
quote:

Orjinalden alıntı: Jer Aders Videoyu izlemedim, belki söylemişsinizdir ama benim de beklentilerim şöyle; Gta San Andreas'taki vücut geliştirme, spor salonlarına gitme, statlar, sex appeal, stamina geri gelmeli ve daha da geliştirilmeli. Çok yiyince şişmanlamalı, az yiyince zayıflamalı karakter. Yine San Andreas'taki gibi yakın dövüş sanatları öğrenebilme geri gelmeli. Boxing, MMA, kung fu, karate, jeet kune do ve daha nice dövüş sanatı öğrenilebilmeli. Yemek dükkanları, restoranlar, oyun eğlence yerleri artmalı. At yarışı, beyzbol, basketbol, futbol oynanabilmeli. Ava gidilebilmeli. Hava durumları daha da geliştirilmeli. Yağınca toprak yollar çamurlaşmalı. Karakter bot giymiyorsa hareketi yavaşlamalı. Daha da ileri gidip, fırtınalı havalarda hortum, kasırga gibi hava olayları meydana gelmeli. Şimşek düşmesi olmalı. Deniz altında yaşam daha çok olmalı. Daha fazla balık türü olmalı ve tutulabilmeli. Kız arkadaş yapma geri gelmeli diyeceğim ama bu dediğim zor çünkü yüksek ihtimal senaryo gereği kadın karakterle bir ilişki içinde olacağız. Fizik motoru gta 4'tekine benzer olmalı. Tabii ki daha gelişmiş olmalı ve arabaların yol tutuşu, sürüşü casual olmaktan çıkmalı artık. Şimdilik isteklerim bunlar. Bunların hepsi olursa bizi muhteşem bir oyun bekliyor.
Şişmanlayıp zayıflama olayı geri gelir düye düşünüyorum çünkü rdr2’de yaptılar. Sosyal medya çok aktif olacak gibi görünüyor o yüzden sevgili yapma olayı da gta 4’deki gibi olabilir. Her şeyden önemlisi kendini ciddiye alan bir hikaye modu bekliyorum ben, gta 4’den biraz daha fazla fakat rdr 2 den daha az ciddi bir şey bekliyorum.

Jer Aders

7.12.2023 19:18:53

0
Videoyu izlemedim, belki söylemişsinizdir ama benim de beklentilerim şöyle; Gta San Andreas'taki vücut geliştirme, spor salonlarına gitme, statlar, sex appeal, stamina geri gelmeli ve daha da geliştirilmeli. Çok yiyince şişmanlamalı, az yiyince zayıflamalı karakter. Yine San Andreas'taki gibi yakın dövüş sanatları öğrenebilme geri gelmeli. Boxing, MMA, kung fu, karate, jeet kune do ve daha nice dövüş sanatı öğrenilebilmeli. Yemek dükkanları, restoranlar, oyun eğlence yerleri artmalı. At yarışı, beyzbol, basketbol, futbol oynanabilmeli. Ava gidilebilmeli. Hava durumları daha da geliştirilmeli. Yağınca toprak yollar çamurlaşmalı. Karakter bot giymiyorsa hareketi yavaşlamalı. Daha da ileri gidip, fırtınalı havalarda hortum, kasırga gibi hava olayları meydana gelmeli. Şimşek düşmesi olmalı. Deniz altında yaşam daha çok olmalı. Daha fazla balık türü olmalı ve tutulabilmeli. Kız arkadaş yapma geri gelmeli diyeceğim ama bu dediğim zor çünkü yüksek ihtimal senaryo gereği kadın karakterle bir ilişki içinde olacağız. Fizik motoru gta 4'tekine benzer olmalı. Tabii ki daha gelişmiş olmalı ve arabaların yol tutuşu, sürüşü casual olmaktan çıkmalı artık. Şimdilik isteklerim bunlar. Bunların hepsi olursa bizi muhteşem bir oyun bekliyor.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Grand Theft Auto VI
+ TAKİBE
AL
4 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız