Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Final Fantasy Dijital Kart Oyunu PC ve Akıllı Telefonlar için Duyuruldu

 
Square Enix, Final Fantasy Dijital Kart Oyunu'nu PC ve akıllı telefonlar için duyurdu.
 
Bu yıl içinde Japonya'da Yahoo! Japan Game Plus platformunda oyun içi satın alma seçenekleri ile birlikte oynaması ücretsiz bir oyun olarak çıkış yapacak. Sadece 10 bin kişinin kabul edileceği kapalı beta 18 Ocak'ta başlayacak ve 25 Ocak'a kadar sürecek.
 
Final Fantasy Dijital Kart Oyunu, oyuncuların rakiplerinin hareketlerini öngörmeye çalışırken sıra tabanlı kart savaşı sisteminde rekabet edeceği ve sınırlı savaş süresinde en iyi eli elde etmeye çalışacakları çevrimiçi bir oyun. Savaş alanındaki karakterler piksel formunda görünecek ve klasik Final Fantasy serisi karakterlerine ek olarak çeşitli tanıdık davetleri içerecek. Oyuncular karakterlerini geliştirebilecek ve rakiplerini geçerek kendi destelerine sahip olabilecek.
 
Batı çıkış hakkında bir açıklama yapılmadı. Resmi websitesini buradan ziyaret edebilirsiniz. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Niche Gamer
The Division 2 Epic Games Store ve Uplay'de Satışa Sunulacak BIG ve HellRaisers WePlay! CS:GO Turnuvasına Davet Edildi

mahsur kalan adam

10.1.2019 10:16:51

0
Ya şöyle yugioh tarzında bi kart oyunu yok mu Kartı oynayınca canlanıp savaşacak türden Pişti oynamayı bilmem o yüzden kolay bişey arıyorum
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)