Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Far Cry 2, Driver San Francisco ve Sniper Elite V2 Xbox One Geriye Uyumluluk Sistemine Eklendi

 
   Microsoft Far Cry 2, Driver San Francisco ve Sniper Elite V2 oyunlarını Xbox One geriye uyumluluk sistemine ekledi. Böylelikle bu üç oyunun hem kutulu hem de dijital Xbox 360 versiyonları artık Xbox One üzerinde de oynanabilir durumda.

   Xbox One'da geriye uyumlu olan oyunların tümüne buradaki listeden ulaşabilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Xbox One Microsoft Konsol Next gen Xbox TV Kinect
Shadow of the Colossus Remake Fotoğraf Moduna Sahip Olacak Assassins Creed Origins İndirilebilir İçeriklerinin Çıkış Tarihleri Duyuruldu
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Nexi-Ma

6.2.2018 20:49:52

0
bu RDR gerçekten mükemmel oldu nostalji yaşıyoruz!

porsux

17.1.2018 13:52:12

0
Far Cry 2 baya talihsiz bir oyun. Bu talihsizliğinin sebebi Far Cry 1 aslında. Bana göre gelmiş geçmiş en iyi 5 FPS den birisi olan Far Cry 1 gibi bir oyun beklenirken çok bambaşka yapıda bir oyunun çıkması hayal kırıklığının sebebiydi. Eğer oyunu Afrika'daki siyasi çekişmelerin terör boyutunu yaşamak için oynarsanız zevk alırsınız. Sıkıcı olmaya sıkıcı ama bu birazda oyundan ne beklediğinizle alakalı bir durum. Benim açımdan oyundaki en büyük sorun ne askeri kontrol noktalarının yenilenmesi nede uzun yol mesafeleri. Sadece isterdimki oyun biraz daha gizlilikle oynamamıza müsaade eden bir yapısı olsun. Pala ile gerçekleştirilen avlanmalar ne olursa olsun farkediliyorlar. Bu benim için büyük eksiydi mesela. Ama genede oyundan, çok iyi olmasada özel bir oyun olması sebebiyle memnun kalmıştım. Bence hala Afrika ortamını seride en iyi yaşatan oyundur.

xLordRealx

17.1.2018 13:38:58

0
Far Cry 2'yi ben de aralıklarla 3-4 defa başlayıp sildim sizin gibi ilerleyişi çok sıkıcı gelmişti başta ama nihayetinde zevk almayı başarabildim. Çok iyi kurgulanmış senaryosu var ayrıca elmas toplayıp silah satın alma/stoklama, gece gündüz döngüsü gibi unsurlar zevk vermeye başladı sonra. Metacritic puanı 85 zaten çöp olmasa gerek. Başları atlatıp oyuna adapte olmayı başarabilirseniz zevk alabileceğinizi düşünüyorum.

BSC Misafiri

17.1.2018 13:05:45

+1
Nostalji olsun diye PS3 alacaktım PS4'ün yanına, Bu gidişle Xbox one alacam herhalde, RDR geldi- GTA 4 geldi- Far cry serisi geldi..Neredeyse istediğim her oyun geldi..2. el bir tane alacam..Ama PS4'ün bu Oyun yılını atlatmam lazım..Yoksa iflas ederim..

d3vstator

17.1.2018 08:38:43

0
Heavy işless

Project Scorpio

17.1.2018 07:39:22

0
FarCry 2 de save dosyam bozulmuştu başlayıpta bitirme fırsatımın olmadığı ender oyunlardan biri. Geri uyumluluğa gelince (8,70₺) hemen aldım ve bu sefer bitireceğim.

KinopioTaichou

17.1.2018 03:56:03

+1
Ah Far Cry 2 ah.Kaç defa başladım kaç defa bıraktım.Ne sıkıcıydın be abi!
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Xbox One
+ TAKİBE
AL
48 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız