Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Fantastik Evrenin En Önemli Atları

 
Oyunlarda, filmlerde, dizilerde veya kitaplarda, kısaca fantastik evrenin olduğu her içerikte her zaman ana karakterimize yardım eden birisi vardır. Bunlar bazen evcil hayvanlar, bazen fantastik canavarlar, bazen de insanlar olabiliyor. Ama bunların arasında öyle bir canlı var ki bizi sadece taşımakla kalmayıp hem dostumuz hem de silah arkadaşımız oluyor. Biz de sizler için kahramanımızı sırtında taşımaktan hiç şikayet etmeyen, binek bir hayvanın dışında dost olan ana karakterimizi koruyan kollayan, fantastik evrende yaşamış olan 5 atı listeledik.
 
5- Banshee 
 
 
Banshee, eski zamanlardaki Ghost Rider’ın yani Carter Slade’in yanan atı. Şu şekilde anlatabiliriz size bu atı: Çok güçlü, çok hızlı ve yanıyor…
 
4- Agro 
 
 
Wander’ın oyun boyunca tek yol arkadaşı, simsiyah derisi ve kafasındaki beyaz lekesiyle Agro. Bu sadık at oyun boyunca bize sadece bir yoldaş değil, bizim en büyük dostumuz olduğunu da defalarca kanıtladı ve bunları sadece biz amacımızı yerine getirebilelim diye yaptı.
 
 3- Shadowmere
 
 
Shadowmere tartışmasız, oyun dünyasındaki en güçlü atlardan birisi. Simsiyah derisi ve korkunç kırmızı gözleriyle, her ne kadar Elder Scrolls serisinde Shadowmere’in sahibi olsak da bizi bile korkutmayı başaran bir at. Özellikle savaşa girdiğinizde, düşmana sizden bile daha fazla zarar verebilen bu atı kaybetmeseniz veya öldürmeseniz çok iyi olur. Öldükten sonra gölün kenarında günlerce geri dönmesini beklemeniz gerekebilir çünkü. Bazen bekleseniz bile gelmiyor hatta…
 
2- Roach 
 
 
Roach, The Witcher serisinden tanıdığımız Rivyalı Geralt karakterinin atı. Ancak Geralt’ın adını Roach koyduğu spesifik bir atı yok. Geralt, sahip olduğu her ata Roach ismini veriyor. Yolculuk esnasında her ne kadar elinden geldiği kadar yardımcı olsa da savaş sırasında, hatta çoğu zaman savaş başlamadan önce Roach’u etrafımızda göremiyoruz. Yardım etmekten daha çok; bizi uğraştıran, olur olmadık yerlerde (örneğin çatıda) kendini göstererek her seferinde bize Witcher’ın atını neden değiştirdiğini anlatmaya çalışıyor gibi. Ama yine de sen olmadan olmaz Roach.
 
1- Shadowfax 
 
 
Ak Gandalf’ın kendi kadar beyaz atı. Orta Dünya’da Üçüncü Çağ’ın en hızlı ve en güzel atı. Gandalf dışında kimseye boyun eğmiyor. Shadowfax yani Gölgeyele; o kadar saygıdeğer bir at ki Aragorn ve Legolas, Gölgeyele’yi ilk gördüklerinde boyun eğdiler.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
oyun filmi dizi atlar shadowfax shadowmere roach agro banshee
Cyberpunk 2077'nin Kitabı The World of Cyberpunk Geliyor! No Man's Sky'ın Beyond Güncellemesinden Yeni Fragman Paylaşıldı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

9.8.2019 07:18:04

0
Banshee benim aklıma sadece GTA 3'deki Banshee gelir.

khyrasothemis

8.8.2019 23:47:07

0
Listeye bakar bakmaz aklıma aynı şey geldi :) son zamanlarda bu sitede bir şeyler oluyor ama hayırlısı.

Aksel123

8.8.2019 22:39:12

0
Bari zorronun atı tornadoyuda ekleyin tam olsun.

BSC Misafiri

8.8.2019 21:12:24

0
Osman listede olmasaydı kınardım

Settlers

8.8.2019 17:41:38

+2
Bir an, bunedio onedio muydu neydi o siteye girdim sandım.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)