Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Eski PlayStation Studios Çalışanları NFT Tabanlı Açık Dünya Oyunu Geliştiriyor

 
 
Geçtiğimiz günlerde daha önce PlayStation Studios'ta çalışan Michael Mumbauer ve Days Gone yaratıcı yönetmeni John Garvin tarafından Liithos adında yeni bir AAA oyun geliştirme stüdyosu kuruldu. Yeni kurulan ekibin Ashfall adlı açık dünya oyun geliştirdiği açıklandı. Bu oyun hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.
 
Garvin yaptığı bir açıklamada şunları söyledi: "Michael ve ben neredeyse yirmi yıldır birlikte çalıştık. Yeni oyun bizim için gerçekten yeni ve heyecan verici bir fırsat. Grubu tekrar bir araya getiriyoruz.
 
Amacımız, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriğe de izin vererek yeni teknolojilerle etkileşime giren gerçekten yeni nesil ve açık dünya deneyimi yaratmak. Her zaman olduğu gibi odak noktamız sevilen karakterlerin, büyüleyici hikayelerin ve keşif unsurlarının yer aldığı büyük bir dünyayı oyunculara sunmak.
 
 
 
NFT tabanlı bir oyun geliştiriyoruz. Bu, daha önce gördüğümüzden daha derin ve daha ilgi çekici deneyimler yaşamanın bir yolu olacak. Oyuncular zaten yapmayı sevdikleri şeyleri yapacak. Bunun yanı sıra onları bol bol ödüllendireceğiz ve sevdikleri şeylere odaklanacağız."
 
Geliştirilen bu yeni oyun için HBAR adlı kurum kaynak sağlayacak. Bu kurum, oyun ve diğer sektörlerde de merkezi olmayan uygulamaları hizmete geçirmek isteyen geliştiricilere çeşitli kaynaklar sağlıyor. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamerant açık dünya rol yapma nft Ashfall
Jetboy, Switch'e Geliyor Soul Hackers 2 için Yeni Bir Fragman Yayınlandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)