Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Eski MachineGames Geliştiricileri Bad Yolk Games'i Kurdu

 
Eski MachineGames geliştiricileri Michael Paixao ve Joel Jonsson yeni oyun stüdyosu Bad Yolk Games'i İsveç'te kurduklarını duyurdu.
 
Bad Yolk Games daha önce Chronicles of Riddick, EVE Online, Gears of War, The Division ve The Darkness gibi oyunlar üzerinde çalışmış 10 tecrübeli AAA video oyun geliştiricisinden oluşuyor. Stüdyo "sağlıklı ve mutlu bir iş-yaşam dengesi ile mümkün olduğunca büyük, yaratıcı ve teknik olarak üstün oyunlar" yapmayı hedefliyor.
 
Michael Paixao: "Son derece yetenekli kişilerle bazı harika projeler üzerinde yıllarca çalıştıktan sonra artık kendi başımıza işe koyulmanın ve yeni bir tür stüdyo kurma zamanının geldiğini hissettik. Yüksek kalitede video oyunları oynamak eğlenceli olmalı fakat biz aynı zamanda bu oyunları yapmanın da eğlenceli olması gerektiğine inanıyoruz. Yaratıcılık sağlıklı ve dengeli bir çalışma ortamında en iyi şekilde büyür ve bu kurumsal yapımızın temel dayanağı."
 
Stüdyo ilk projesini geliştirmeye başlamış. Projeye dair henüz bir detay bulunmuyor.  

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu
Serinin Hayranları Olaya El Attı: Dino Crisis'ın Remake'i Geliyor Sekiro: Shadows Die Twice İçin Yalnızca Boss Dövüşlerini Oynayabileceğiniz Bir Mod Geliştirildi

TheNewAtilla

24.7.2019 02:13:00

0
Hayırlı olsun.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)