Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

ESO'nun Geleceği Hakkında Bilgi için Yarınki Developer_Direct Canlı Yayınını Kaçırmayın!

 
 
TSİ 23.00'te başlayacak Developer_Direct yayınında Xbox ve Bethesda, ESO'nun bu yılki ilk büyük duyurusunu ve oyunun sonraki büyük macerasına yönelik bir ön bakışı oyuncularla paylaşacak. Developer_Direct yayınının hemen ardından ZeniMax Online Studios 2023 ESO Küresel Duyuru yayınında bu yıl gelecek içerikleri detaylıca ele alacak. Yayınların ikisi de Twitch.tv/Bethesda adresinde gerçekleşecek.  
 
2023 ESO Küresel Duyuru yayını başlamadan önce hesaplarını bağlayıp yayını izleyenler Ritual Casting ifadesini ücretsiz bir Twitch Drop olarak kazanabilecek.
 
 
 
The Elder Scrolls Online'ı kocaman bir yıl bekliyor. Bu nedenle 25 Ocak Çarşamba TSİ 23.00'te Twitch.tv/Bethesda adresinde başlayacak iki yayını da izlediğinizden emin olun! 
 
basın bülteni 

Bu haberin bağlantısı
URL
mmorpg the elder scrolls zenimax online studios mmo bethesda
The Last Of Us Dizisinin 2. Bölümü İlk Bölümden Daha Çok İzlendi The Day Before Tekrar Ertelendi! Yeni Çıkış Tarihi Açıklandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
The Elder Scrolls Online
+ TAKİBE
AL
61 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız