Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

EPICENTER 2019 CS:GO Turnuvasının Grupları Belirlendi

 
     EPICENTER 2019, Counter Strike: Global Offensive turnuvasının grupları organizasyon tarafından duyuruldu. Toplam 8 takımın Moskova'da mücadele edeceği turnuvaya 5 takım doğrudan davet edildi. Geriye kalan 3 takım ise Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu ve Çin elemeleri sonucunda belirlendi. Avrupa bölgesinden Heroic, Bağımsız Devletler Topluluğu'ndan forZe ve Çin bölgesinden EHOME turnuvaya katılmaya hak kazanırken Evil Geniuses, mousesports, Vitality, AVANGAR ve Natus Vincere turnuvaya doğrudan davet edildi. 8 takım 4'erli gruplara ayrıldı. 
 
      A grubu; EHOME, Heroic, Natus Vincere, Vitality
B grubu; AVANGAR, Evil Geniuses, foRze, mousesports 
 
     Grup aşaması ve Playoff karşılaşmaları 3 maçlık seri formatında oynanacak. 500.000 Dolar ödül havuzu oluşturulan turnuva 17 Aralık Salı günü başlayacak ve 22 Aralık Pazar günü son bulacak. Geçtiğimiz yıl büyük final FaZe ve Natus Vincere arasında gerçekleşmiş ve karşılaşma sonucunda FaZe rakibi Natus Vincere'yi 2-0 yenerek, EPICENTER 2018 turnuvasının şampiyonu ve 150.000 Dolar para ödülünün sahibi olmuştu.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Counter Strike: Global Offensive counter-strike valve psn xbox live arcade ps3 xbox 360 pc mac steam fps multiplayer
OG, CS:GO Takımını Duyurdu Sonic the Hedgehog Filminden Yeni Afiş Yayınlandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Counter Strike: Global Offensive
+ TAKİBE
AL
107 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız