Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Dr. Mario World 10 Temmuz'da iOS ve Android için Çıkacak

 
Nintendo, Dr. Mario World'ün 10 Temmuz'da iOS (App Store) ve Android (Google Play) cihazlar için çıkış yapacağını duyurdu. Oyun oynaması ücretsiz olacak fakat oyun içi satın alma seçeneklerine de sahip olacak.
 
Eski Dr. Mario oyunlarına benzer olarak Dr. Mario World'de de virüslere doğru renkteki hapları temas ettirerek seviyedeki virüsleri temizleye çalışıyorsunuz. Dr. Luigi, Dr. Peach, Dr. Yoshi, Dr. Toad ve Dr. Bowser. olmak üzere farklı yeteneklere sahip karakterler oynanabilir olacak. Oyunun çıkışında beş adet dünya bulunacak ve daha sonra yenileri oyuna eklenecek.
 
Oyunun genel özelliklerinin tanıtıldığı videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. Oyunun resmi websitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.  

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Game Informer
GWENT: The Witcher Card Game Genişleme Paketi ‘Novigrad’ Duyuruldu Ninja JaJaMaru-kun Collection PS4, Xbox One ve Switch için Derecelendirildi
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Babblebabble

19.6.2019 21:17:01

+1
Doktor Mario demiş ama bu bildiğin kendi kıraş.

nForcer

19.6.2019 20:16:12

0
Bu oyunun eski sürümünde bir fon müziği vardı. O müziğin verdiği gerilim hissi yüzünden oyunu oynarken çok korkardım.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)