Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Dead Space'in Gizemli Hikayesi Martyr'a Gebe

 
 
 
 
     Bu nesilde yeni IP'ler arasında kendine sağlam bir yer edinen Dead Space, sadece hayatta kalma / korku öğelerini başarı ile işlemesiyle değil, konusuyla da biz oyunseverler tarafından özel bir yere sahip oldu.
 
      Dead Space oyun hikayesi öncesinde yaşananları konu edinen animasyon film Dead Space : Downfall ve Visceral Games'in yine biz USG Ishamura'ya gelmeden önce gemi mürettebatının nasıl bir yaşam mücadelesi verdiğini anlatan, bir taraftanda akılda kalan soru işaretlerini cevaplayan Dead Space : Extraction'a rağmen bu evren hakkında cevaplanması gereken halen yığınla soru mevcut.
 
     Amerikan asıllı başarılı akademisyen ve yazar  B. K. Evenson tarafından kaleme alınacak olan Dead Space : Martyr, hikayenin karanlık kalan bölümlerine ışık tutmayı hedefliyor. Haziran ayında yayınlanacak Martyr, bizi Isaac Clarke ile yaşadığımız ürkütücü maceranın 200 yıl öncesine götürecek ve Black Marker'ı keşfeden jeofizikçi Michael Altman ile tanıştıracak. Hikayede çok önemli güç ve role sahip olan Church of Unitology ( Bütünselciler Kilisesi) 'e de büyük bir yer verecek olan kitap, bu kurulun geçmişini gözler önüne serecek.
 
Amerika'da yazdığı başarılı bilim kurgu kitaplarıyla alkış toplayan B. K. Evenson'ın eseri için; sadece Dead Space evreni için hazırlanmış zengin bir kaynak değil, bilim kurgu dalının başarılı kitaplarından birisi olacağı söyleniyor. Haziran ayında raflardaki yerini alacak olan Dead Space : Martyr 14.99 $'dan satışa sunulacak. Dileriz bizde bu hikayeye Türkçe erişebiliriz.
 
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dead Space 2 EA Dead Space kitap Dead Space : Martyr
"Dead Rising 2 Batılı Oyuncuya Hitap Edecek" Sam Fisher "Dondu" Kaldı !

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Dead Space 2
+ TAKİBE
AL
53 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız