Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Dead Island 2 Bu Senenin Sonunda Yeniden Ortaya Çıkabilir

 
 
Zombi temalı aksiyon macera oyunu Dead Island 2'den yeni söylentiler ortaya çıktı. İlk olarak 2013'te duyurulan ve 2014'ün sonunda piyasaya çıkması planlanan Dead Island 2, uzun yıllardır sessizliğe bürünmüştü. Şimdi ise oyundan birkaç yeni haber geldi.
 
Uzun süredir haber alınamayan Dead Island 2'nin oynanış videosu bir yıl önce sızdırılmıştı. Şimdi ise sızıntı haberler ile tanınan Tom Henderson, oyun hakkında yeni iddialar ortaya attı. Oyun hakkında Henderson "Kesin çıkış tarihi henüz belli olmasa da oyunun ortaya çıkışı Aralık başında gerçekleştirilecek The Game Awards etkinliğinde olacak" ifadelerini kullandı.
 
Deep Silver'ın ana şirketi Embracer Group son mali raporunda, Dead Island 2'nin önümüzdeki mali yılın sonundan önce çıkacağından bahsetmişti. Bu da oyunun büyük olasılıkla 31 Mart 2023'ten önce piyasaya sürüleceği anlamına geliyor.  
 
RPG tarzına kayan oynanış yapısıyla Dead Island serisi yeni nesle taşınıyor. Dead Island 2'de sekiz kişiye kadar co-op desteği en dikkat çeken noktalardan birisi oluyor. Tamamen farklı özelliklere sahip sınıflarla, daha derin craft mekanikleriyle gelecek olan Dead Island 2, oyuncuları Kaliforniya'ya götürüyor.
 
Oyun şu anda PS5, Xbox Series X/S ve PC için geliştiriliyor. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak GlitchedOnline Dead Island Dead Island 2 Deep Silver Tech Land PC PS4 Xbox One
League of Legends 2022 Yaz Mevsimi’nde 8. Hafta Tamamlandı! Steam Haftalık En Çok Satanlar Listesinde Stray ikinci Sırayı Koruyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Ziromen

9.8.2022 14:54:42

0
Karabatak gibi oyun bir batıyor bir çıkıyor, kafasını şöyle bir çıkarıp tekrar dalıyor.

Babblebabble

9.8.2022 03:53:39

0
Çoğu kişi Dead Island serisini oluşturanların Dying Light'ı yapan Techland olduğunu bilmiyor sanırım. Sonradan el değiştirdi. Dead Island ilk çıktığında ben çok sevmiştim. Hatta Dead Island (riptide değil) oynanış açısından Dying Light'a göre daha zengindi. Kesici alet ustası, künt silah ustası, silah ustası 4 farklı karakter vardı. Diğerini unuttum. Mesela ben kesici alet ustası Asyalı kızın tarzını seviyordum. Onun oynanışına özel hareketleri vardı: kesici silahlarla dodge yaparken darbe atma, saplama. Mesela Dying Light'ta bu hareket setlerini çok aradı gözüm. Arkadaşım da mesela künt silahları kullanmayı sevdiği için Sam ile oynardı. Her karakterin ayrı yetenek ağacı vardı. Bunların hepsini de açamıyorduk. Aslında gelişim açısından zordu bile diyebiliriz. DI2'yi şimdi kim yapıyorsa orijinal oyunun oynanış ve mekaniklerine sadık kalırlarsa Dying Light serisinden daha da çok tutabilir bile.

Antikaruh

8.8.2022 23:48:18

0
Kimin umurunda bu oyun ? Kim ne yapsın bu oyunu ? Modası geldi, geçti, bitti.

BSC Misafiri

8.8.2022 13:15:39

+1
Çıkmasın artık gerek yok, Sanki bana Half Life EP3 anasını satim 7-8 yıldır çıkacak..

BSC Misafiri

8.8.2022 12:04:02

0
uzun yapım aşaması oyunu ziyadesiyle yipratmistir.büyük ses getireceğine ihtimal vermiyorum.

BSC Misafiri

8.8.2022 12:01:22

0
Tren kaçtı hype bitti 10 sene oldu hala oyun gelecek deniyor. Rakipler seviyeyi arşa çıkardı. Her türlü baştan kaybetti oyun bu saatten sonra başarısızlığa mahkumlar zaten.

BSC Misafiri

8.8.2022 01:44:23

0
Dying Light’a kafa tutamayacaksa bence iptal etsinler daha iyi.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Dead Island 2
+ TAKİBE
AL
17 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız