Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Dance Central ve Kinect Sports 1 Milyonu Geçti

Kinect Sports Microsoft'un harekete duyarlı kontrolcüsü ile alınması gereken oyunlardan birisi

     2010 yılı Xbox 360 için oldukça başarılı geçti. Özellikle Kinect'in çıkması ile birlikte konsolun satış rakamları arttı. Kinect de Microsoft'un ilk beklentilerinden 2 kat daha fazla sattı.
 
     Microsoft'tan Aaron Greenberg de NPD rakamları sonrası Kinect oyunlarının satış rakamları ile ilgili Twitter'dan bilgi verdi. Dance Central'in Aralık ayında Amerika'da en çok satan 11. oyun olduğunu söyleyen yetkili, Kinect Sports'un ise 12. sırada bulunduğu açıkladı.
 
     Daha sonra her iki oyunun da sadece Amerika'da 1 milyon barajını geçtiğini de vurgulayan Greenberg, satışlardan çok memnun gibi görünüyor.
 
    Bunların yanı sıra Ubisoft da yaptığı açıklamada 2011 yılında 3. parti oyun geliştiricileri arasında Kinect'in en büyük destekçisi olacağını açıkladı. Michael Jackson The Experience ve Child of Eden ile Kinect'i destekleyen firma daha bir çok oyunun da yolda olduğunu söylüyor.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak everythingforgamers Dance Central music müzik Harmonix Microsoft MTV Games
Sosyal Oyun Pazarının Geliri 1 Milyar Dolar Olacak PS3'ü Kıran Geohot'tan Sony'e Tokat Gibi Cevap

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Dance Central
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız