Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

DOOM Eternal'ın İkinci Güncellemesi Yayınlandı

 
Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici id Software, DOOM Eternal'ın ikinci büyük güncellemesini yayınladı. Yeni BATTLEMODE haritası, yeni etkinlikler, yeni oynanış iyileştirmeleri ve daha fazlasını getiriyor.
 
Öne çıkan özellikleri:
 

BATTLEMODE'un en yeni haritası Torment hazır! 2. Güncelleme'yle oyuna eklenen Torment, Slayer'ı ve iblis takımını aşırı büyümüş bir bitki örtüsü ve gizemli işaretlerle dolu tehlikeli salonlarda karşı karşıya getiriyor.
 
Bu haritada ustalaşmak, haritanın dar kısımlarındaki açıların çok iyi kullanılmasını gerektiriyor. Slayer, Torment'teki jump pad'leri (zıplama paneli) kullanarak hızlı bir şekilde yol katedebilir ama unutmayın: İblislerin doğru noktalara kuracağı tuzaklar, arenanın dar köşelerini bir anda ölüm kapanına çevirebilir.
 
BATTLEMODE'a eklenecek yeni haritanın yanında, 2. Güncelleme'yle DOOM Eternal'ın çok oyunculu moduna iyileştirmeler de geliyor. 2. Güncelleme'de standart hata düzeltmeleri ve iyileştirmelerle birlikte, gecikme iyileştirmeleri ve her iblis için özel olarak ayarlanabilecek tuş atamaları da geliyor. Bu şekilde, BATTLEMODE'da oynanabilen iblislerin her biri için istediğiniz gibi bir kurulum yapabileceksiniz.
 
Hepsi bu kadar da değil. Renk körü oyuncular için oyun keyfini arttıran iyileştirmeler, Takviyeler için iyileştirme, harita başına arttırılan Empowered Demon sayısı, bir dizi hata düzeltmesi ve daha fazlası bu güncelleme ile sunuluyor. 

 
Daha fazla detay için yama notları: slayersclub.bethesda.net

DOOM Eternal PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia üzerinde ulaşılabilir durumda. Switch versiyonu da yolda.

Çıkış fragmanı:

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Doom: Eternal Doom Bethesda Softworks id Software
QuakeCon Ağustos'ta Dijital Olarak Düzenlenecek Cyberpunk 2077'den Yeni Fragman, Oynanış Videoları, Ekran Görüntüleri ve Detaylar

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Doom: Eternal
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız