Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Co-op aksiyon oyunu Void Crew duyuruldu

 
 
Yayıncı Focus Entertainment ve geliştirici Hutlihut Games, oyuncuların galaksiyi keşfedeceği, savaşacağı ve yağmalayacağı co-op tabanlı aksiyon macera oyunu Void Crew'u duyurdu. Bilim kurgu temasını bünyesinde barındıran yapım 2023 yılı içerisinde Steam üzerinden PC için piyasaya sürülecek. Ayrıca 23-26 Mart tarihleri arasında Boston'da düzenlenecek olan PAX East 2023 etkinliğinde oyunun bir demosu sunulacak.
 
Uzay temalı co-op aksiyon oyunu
 
 
 
Uzayda yer aldığımız ve çığlıklarımızın kimsenin duyamadığı bu yapım içerisinde ekibimizi toplayacak, bize ait olan uzay gemimizle beraber başka bölgelere ilerleyebilecek ve uzay geminizi yönetebileceğiz. İnsanlığın kaybolduğu ve yok olduğu bir bölgeye adım atabileceğimiz bu oyunda korkunç düşmanlara karşı büyük savaşlar verecek, çevreyi keşfedebilecek, değerli ganimetler toplayabilecek ve defalarca öleceğiz. 
 
Gelişmiş uzay araçlarına binebileceğimiz ve onları geliştirebileceğimiz bu oyun içerisinde ekibimizi toplayarak farklı farklı bölgelere adım atacak, çeşitli görevler elde edecek ve uzayın derinliklerine doğru yol alacağız. Oyunda birçok tehlike ve tehdit yer alacak. Bu tehlikeler arasında uzaylılar, farklı gruptan insanlar ve daha fazlası yer alacak.
 
Bilim kurgu - uzay temasını bünyesinde barındıran yapım 2023 yılı içerisinde Steam üzerinden PC için piyasaya sürülecek. 
 
Void Crew duyuru fragmanı 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Void Crew PC bilim kurgu co-op
Resident Evil 4 Remake inceleme puanları GeForce Now hizmetine yarından itibaren zam geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız