Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Company of Heroes 3 için Alfa Öncesi Oynanış Fragmanı Yayınlandı

 
 
SEGA ve Relic, Company of Heroes 3 için yeni imha ve yıkım sistemini gösteren bir oynanış fragmanı yayınladı. Bu videoda, büyük bir binayı yok eden piyade mangasını görüyoruz.
 
Company of Heroes 3, Relic'in tescilli gerçek zamanlı strateji teknolojisi olan Essence Engine 5 motorunu kullanacak. Ayrıca oyun, yeni ve özgün içerikleri bünyesinde barındıracak.
 
Dinamik Sefer Haritası'nda oyuncular kara, hava ve deniz kuvvetlerine komuta edecek. Yapacağınız seçimler, yalnızca mücadele ettiğiniz savaşları değil, savaşın kendi hikayesini de etkileyecek.

Aksiyonu durdurarak, Full Tactical Pause'u kullanmayı seçen oyuncular, tüm hareketlerini aynı anda koordine edebilecek, her hareketi gerçek zamanlı olarak yapma baskısı olmadan ayrıntılı olarak düşünebilecek.
 
Company of Heroes 3, 2022 yılında PC'ye çıkış yapacak. 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dsogaming strateji savaş pc sega relic
Galactic Civilizations III, Epic Games'te 20 Ocak'a Kadar Ücretsiz Persona 4 Arena Ultimax için Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

17.1.2022 09:51:24

0
Rts geçmişi age of 2de asker spamla yolla olan adamlar rtsin üst sınırını belirleyen oyuna yorum yaparsa faction sayısına da takılır duvardaki çatlağa da. İyisi mi gidin lol valorantta yeni heroları yorumlayın ilkel olmayan kardeşlerim benim

BSC Misafiri

16.1.2022 13:09:45

0
2 tane faction koyun diğerlerini dlc yapın yollayın güzel gözükse de içerik olarak tatmin edici olacağını sanmıyorum

KristalTürk

15.1.2022 20:55:15

0
Çok ilkel kalmış. Mermi çarpıyor ama yıkılması gereken yer yıkılmıyor. Ezbere yıkılıyor. Mermi duvarda iz bırakmalı ve aynı yere vurdukça duvar delinmeli binanın dengesi bozulup bir kısmı veya hepsi yıkılmalı. Top mermileri de aynı şekilde. Çok ilkel beğenmedim

pcrex

15.1.2022 18:41:13

0
aga çok iyi değil mi ya, ağaçlar falan da yanıyo parçalanıyo olsa haritayı dümdüz edilebilir kılıyo. sistemleri yenilemenin zamanı geliyor heralde.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Company of Heroes 3
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız