Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Chernobylite PS4 Fiziksel Sürümü Duyuruldu

 
 
Perp Games, bilim kurgu hayatta kalma korku RPG oyunu Chernobylite için yayıncı All In! ile birlikte PlayStation 4 fiziksel sürümünü yayınlayacak.
 
Şu anda PC'de Erken Erişim'de olan Chernobylite, 28 Temmuz'da Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden PC platformuna çıkış yapacak. Ardından yaz aylarında PlayStation 4 - Xbox One'a gelecek. Yine yıl içerisinde PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkacak. 
 
Oyun hakkında
 
Chernobylite, tedirgin edici bir dünyada serbestçe keşif yapabilmeyi, zorlayıcı savaş sistemini, eşsiz craft sistemini ve çizgisel olmayan hikaye anlatımı unsurlarını birleştiren bir bilim kurgu hayatta kalma korku deneyimidir.

Çernobil Nükleer Santrali'nin eski çalışanlarından biri olan bir fizikçi olarak oynayın ve sevgilinizin gizemli bir şekilde ortadan kayboluşunu araştırın. Hayatta kalmaya ve zehirli bölgenin gizemli sırlarını açığa çıkarmaya çalışın. Unutmayın, askeriye endişelenmeniz gereken tek şey değil.
 
Oyunun Steam sayfasına ulaşmak için buraya tıklayın. 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Chernobylite The Farm 51 bilim kurgu hayatta kalma korku oyunu
Our Battle Has Just Begun! Episode 1 Switch ve PC için Duyuruldu Out of Line, Switch için 7 Temmuz'da Çıkış Yapacak

BSC Misafiri

24.6.2021 17:44:19

+3
45 TL'ye mi ne almıştım ilk steam'e geldiğinde, erken erişimde. Chernobil dizisini de izlemiştim bir ara, dünya ne tehlike atlatmış. Biz de Ruslara nükleer santral yaptırıyoruz bir de düşünün, Akkuyu'da. Bu oyun tam sürüm çıksın zevkle oynayacağıma eminim, Metro, Stalker, Fallout serileri gibi. Umarım Türkiye bir gün bu oyunlara dönmez. Güneş ve Rüzgar enerjisi gibi doğal, tehlikesiz kaynaklar varken.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Chernobylite
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız