Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Castlevania Advance Collection Detayları Açığa Çıktı

 
 
Castlevania Advance Collection, Avustralya'nın bir derecelendirme sitesinde göründü. Açığa çıkan bilgiler, GameBoy Advance konsolunda yer alan Castlevania oyunlarının tümünü veya bir kısmını içeren yeni bir oyunun yolda olabileceğini ortaya koydu.
 
Açığa çıkan bilgiler henüz resmiyet kazanmamış olsa da Castlevania Advance Collection büyük olasılıkla Castlevania: Circle of the Moon, Castlevania: Harmony of Dissonance, Castlevania: Aria of Sorrow ve orijinal Castlevania'nın Classic NES Serisi versiyonunu içerecek. 
 
Siteye göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak IGN Castlevania Advance Collection
Phasmophobia için Yeni Güncelleme Yayınlandı Salt and Sacrifice için 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

20.6.2021 12:41:57

0
quote:

Orjinalden alıntı: alsndnz tum metroidvanina castlevania oyunlarini iceren bi paket yapmak niye bu kadar zor Gba ds ve sypmhony of night sadece ds surumleriyle biraz ugrasicaklar o kadar
Capcom Megaman ZX (DS) koleksiyonuyla ne kadar uğraştıysa Konami de o kadar uğraşır. Capcom resmen Nintendo DS emulatörüyle romu pakete gömmüş, PC'de bile çift ekranlı oyun oynattılar.

Venomstr

20.6.2021 11:13:14

0
Castlevania Anniversary Collection çok güzeldi. Bunu da bekliyorum, umarım doğrudur.

alsndnz

20.6.2021 07:52:49

0
tum metroidvanina castlevania oyunlarini iceren bi paket yapmak niye bu kadar zor Gba ds ve sypmhony of night sadece ds surumleriyle biraz ugrasicaklar o kadar
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)