Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Call of Duty'den Esinlenen Oyun Modu Apex Legends'a Gelebilir

 
 
Apex Legend'in odak noktası her zaman battle royale modu olmuştur, ancak Respawn Entertainment oyuna başka modlar da eklemekten geri kalmadı ve şimdi yeni bir Call of Duty tarzı modun yapım aşamasında olduğu görülüyor.
 
Geçmişte oyuna çeşitli Cadılar Bayramı etkinlikleri, üçüncü şahıs modları ve çok sayıda Av görevi gibi sayısız mod eklendi. Bu modların hepsi oyuncular arasında çok popüler oldu.
 
Uzun süredir tanınmış haberler ile sızıntı bilgiler paylaşan 'Shrugtal', 'Capture' olarak adlandırılacak yeni bir modun yolda olduğunu iddia ediyor. Shrugtal, bu yeni mod ile oyuncuların haritada üç farklı yeri başarılı bir şekilde ele geçirme görevini üstlendiği ve Call of Duty'nin Domination modu arasında benzerlikler olacağını belirtiyor.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamerficial Apex Legends Respawn Entertainment oynaması ücretsiz battle royale oyunu Titanfall
Sword and Fairy 7 için Ray Tracing Fragmanı Yayınlandı Hayranların Sevdiği İki Harita Black Ops: Cold War'a Geri Gelebilir

TheNewAtilla

9.7.2021 13:30:08

0
Arena modu güzel oldu. Yenileri de gelsin Yalnız şu battlepass görev sistemini tamamen degistirmeliler
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Apex Legends
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız