Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Call of Duty: Modern Warfare'in Geliştiricisi, Güncellemelerin İndirme Boyutları İçin Özür Diledi

 
 
2019 yılının satış anlamında en başarılı oyunlarından olan Call of Duty: Modern Warfare son iki haftada iki farklı güncelleme aldı ve bunlar oldukça büyüktü. Oyunun geliştiricilerinden Paul Haile de bu durum için özür diledi.
 
Geçtiğimiz gün oyunun ikinci sezonu için yeni güncelleme yayınlandı. Bu güncellemenin boyutu PlayStation 4 için 51 GB, Xbox One ve PC için de 68 GB'tı. Oyunun 130 GB'lık boyutunun neredeyse yarısı. Ancak 2 hafta önce de yine oyun için yaklaşık 53 GB'lık bir güncelleme daha yayınlandı. Oyuncular da bu duruma haklı olarak tepki gösterdi.
 
Oyunun geliştiricilerinden Paul Haile de twitter üzerinden durumun farkında olduklarını düzeltmek için uğraştıklarını açıkladığı bir özür yazısı paylaştı. Call of Duty Mordern Warfare'in ikinci sezonu geçtiğimiz günlerde başladı ve ilerleyen günlerde de oyuna Battle Royale modunun eklenmesi bekleniyor. 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Polygon Call of Duty: Modern Warfare Activision Infinity Ward
Yes, Your Grace'in Çıkış Tarihi Açıklandı Mass Effect 2'nin Yazarı, Eski Kıdemli BioWare Çalışanlarının Yeni Stüdyosuna Katıldı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Call of Duty: Modern Warfare
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız