Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

CD Projekt Patronu Cyberpunk 2077 Crunch Yorumu için Çalışanlarından Özür Diledi

 
CD Projekt RED, Cyberpunk 2077'yi yetiştirebilmek adına bir süredir oyun üzerinde ekstra uzun saatler çalışıyor ve oyun sektöründe bu durum crunch olarak geçiyor.

CD Projekt CEO'su Adam Kicinski geçtiğimiz günlerde yatırımcılar toplantısı sırasında yaptığı açıklamada "Crunch o kadar da kötü değil ve hiçbir zaman da o kadar kötü olmadı." şeklinde bir yorumda bulundu.

Artık ya oyunculardan gelen tepkilerden sonra ya da gerçekten doğru bir söylem olmadığını fark ettiği için Adam Kicinski bu yorumundan dolayı çalışanlarından mail aracılığıyla özür diledi.

"Salı günkü yatırımcılar konferans çağrısında söylediklerim için herkesten tüm kalbimle özür diliyorum. Crunch hakkında yorum yapmak istemiyordum fakat yine de yaptım ve bu yorumu da kötü bir şekilde yaptım."

"Doğruyu söylemek gerekirse, erteleme kararıyla bağlantılı stresin geçmesiyle sözlerimin ölçüsünün şimdi tam anlamıyla farkına vardım. Kendimi savunmak için söyleyecek hiçbir şeyim yok. Söylediklerim talihsiz bir durum da değildi, tamamen kötüydü. Bunun için lütfen en içten ve samimi özürlerimi kabul edin."

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Jason Schreier Cyberpunk CDProjekt PC RPG
Everwild Kreatif Direktörü Simon Woodroffe Görevinden Ayrıldı Cyberpunk 2077 Geliştiricisi Aralık Çıkış Tarihi için Rahat Değil Fakat Emin
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Babblebabble

30.10.2020 21:08:24

0
Herkesi kendi ve Michal gibi sanmasından ötürü ilk söylediğini söylemiş olabilir :) Witcher serisinin ilk oyunlarında çalışırken kendilerinine masa altlarında uyuduklarının anılarını kendileri anlatmışlardı. Aslında içtenlikle söylediğini düşünüyorum. Ama tabii diğer çalışanlar tam olarak bunu anlayamaz, çünkü şirket onların değil :D

lextor

30.10.2020 20:38:49

0
Oyunun iki Ubisoft çöpü için pazarlama stratejisi olarak ertelendiği kabak gibi ortada ancak gerçekten de bu sebeple mi ertelendi yoksa yüz animasyonu videosu sonrası gelen tepki mi ekibi bu yola itti? Şu bir gerçek 7 seneye yakındır belki daha fazla geliştirilen bir oyuna bu animasyon olmamış. Ki onlarca eksik varki oyun defalarca ertelendi. Teknik olarak hatalar bolca olacak gibi görünüyor. Oyun tekrar belirsiz bir tarihe ertelenecek gibime gelmedi değil. Gold oldu ama.... Ancak; bunları geçip reklam gözüyle bakarsak harika reklam yaptı oyun. Erteleme reklamı tuttu. Bakıyorum bekleyen çok. Neyseki 0 bekleme içindeyim.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Cyberpunk 2077
+ TAKİBE
AL
67 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız