Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Bulmaca Macera Oyunu ATONE: Heart of the Elder Tree PC'ye Geliyor

 
 
Yayıncı Untold Tales ve geliştirici Wildboy Studios, hikaye odaklı macera / bulmaca / ritim oyunu ATONE: Heart of the Elder Tree'nin 2023'ün başlarında Switch ve PC için Steam üzerinden geleceğini duyurdu. Şu anda oyunun Steam üzerinden PC için bir demosu mevcut. ATONE: Heart of the Elder Tree, ilk olarak 19 Eylül 2019'da Apple Arcade için piyasaya sürüldü.
 
ATONE, etkileşimli hikaye anlatımı ve karmaşık bulmacaları olan ritim oyunu. Bu unsurları savaş sistemi ile harmanlayan ATONE İskandinav mitolojisinden ilham alıyor. Elle çizilmiş bir sanat stiline sahip yapımda babasının ölümünün ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak için Midgard'a yolculuk eden Estra adlı genç bir savaşçının rolünü üstleneceksiniz. 
 
Tanrılar Midgard'ı terk etti. Bir zamanlar efsanevi canavarlar ve varlıklarla dolup taşan müreffeh bir ülke, şimdi içeriden çürüyor ve bilinmeyen güçler tarafından mahvoluyor. 
 
Steam sayfası
 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu ATONE: Heart of the Elder Tree
ESL Pro Lig Sezon 16'nın Şampiyonu Vitality Oldu! Aksiyon Rol Yapma Oyunu ASTLIBRA Revision, 13 Ekim'de PC'ye Geliyor

Dhalsim

5.10.2022 15:58:06

0
''Elle çizilmiş bir sanat stili'' çok severim
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)