Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Bölüm Sonu Canavarı Bildiriyor !

Oyun dünyasında geçtiğimiz günlerde açıklanan kısa haberler ;
 
- CNET'in raporuna göre Sony PSN için müzik portalı yapmayı düşünüyor. Bu düşünceyle beraber PSN kullanıcıları dilediği müziği PSN üzerinden paylaşabilecek ve PS3 veya PSP'den bu paylaşılan müzikleri dinleyebilecek. Portal'ın işleyişinin nasıl olacağı ise şu an için belli değil.
 
- ESRB'nin raporuna göre PS3 için yayınlanan PSOne klasikleri arasına çok yakında Metal Gear Solid ve Resident Evil'da katılacak.
 
- From Software Japonya'da PSP için beş yeni oyun duyurmaya hazırlanıyor. Oyunlar ve çıkış tarihleri ise şu şekilde düşünülüyor ;
 
Ağustos 2009 - Tenchu 3 Portable
Kasım 2009 - Silent Line: Armored Core Portable
Aralık 2009 - Fu-un Sinsengumi: Bakumatsu-den Portable
Ocak 2010 - Tenchu: Kurenai Portable
Mart 2010 - Amored Core: Last Raven Portable
 
- Warner Bros. Lord of the Rings : Aragon's Quest adında yeni bir Yüzüklerin Efendisi oyunu duyurdu. E3'te detayları açıklanacak olan oyunun daha çok çocuklara yönelik olacağı açıklandı.
 
- Gameplayer'ın haberine göre Microsoft önümüzdeki E3'te AAA kalite bir oyun duyurusu yapacak. Bu oyunun bir devam oyunu veya yeni bir oyun olacağı ise şu an için belli değil.
 
- Capcom 2010 Mart ayına kadar IPhone ve IPod Touch için 10 adet oyun piyasaya süreceğini duyurdu.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak game news ps3 xbox360 IPhone PC
Prototype İçin Achievemenets Listesi Açıklandı Ve Geri Sayım Tamamlandı

Tinúviel

22.5.2009 20:17:42

0
LOTR lisansları Warner Bros'a kaldığında sevinmiştim adam gibi bir oyun duyururlar belki diye ama anlaşılan 1-2 sene içerisinde sağlam grafik ve oynayışta bir LOTR oyunu göremeyeceğiz.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)