Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

BlizzCon 2019 Başlama Saati ve Beklentiler

 
 
Overwatch, Diablo ve Warcraft oyunlarıyla tanınan oyun şirketi Blizzard'ın her yıl düzenlediği etkinliğin başlamasına saatler kaldı. Etkinlik bugün Türkiye saati ile saat 21.00'da başlayacak. YouTube'dan izlemek isterseniz aşağıda oynatıcıyı bulabilirsiniz. Eğer Twitch üzerinden izlemek istiyorsanız buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 
Geçtiğimiz yıl yaptığı etkinlikte, duyurduğu oyunlarla olumsuz tepkiler alan Blizzard'ın bu sene daha güzel bir etkinlik yapması bekleniyor. Önceki günlerde çıkan söylentiler ve sızıntılar dikkate alındığında bu sene en çok beklenen duyurular Overwatch 2 ve Diablo 4. Ayrıca World of Warcraft: Shadowlands hakkında da bir şeyler göreceğimiz kesin diyebiliriz. Belki sürpriz olarak da Diablo 2 Remastered duyurusu görebiliriz.
 
Bu sene en çok merak edilen konulardan biri ise Hong Kong olayları sonrasında Blizzard'ın oyunculara uyguladığı banlar ve söylemleri. Bu konu hakkında, canlı olarak izlemeye gidecek olan oyuncuların sessiz kalacağını sanmıyoruz. 
 
Etkinliği aşağıdan izleyebilirsiniz. Saat 21.00'da açılış seremonisi ile başlayacak olan etkinlikte saat 22.30 ve 23.30'da da bu yeni duyuruları görme ihtimalimiz yüksek.  
 

Bu haberin bağlantısı
URL
blizzcon etkinlik kaçta nereden izleyebilirim diablo 4 duyuru overwatch 2
Nioh 2'nin Açık Betası Başladı ve Yeni Görseller Paylaşıldı Ubisoft Ghost Recon Breakpoint Hayal Kırıklığından Sonra Oyun Onay Sürecini Değiştiriyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

OldReview

1.11.2019 21:27:09

0
Diablo 4 duyuruldu...

atsuma

1.11.2019 20:53:33

0
Hem diablo 2 remastered hem de diablo 4 bekliyorum. Birden fazla diablo projesi üzerinde çalışılıyor demişlerdi. Diablo 2 remake yapsınlar bir 10 yıl daha götürür. Bakalım için de diablo yoksa artık blizzard 'ın b sini anmam.

carleybatteries

1.11.2019 19:43:09

0
Gram heyecanlanamıyorum. Yine mobil odaklı veya online odaklı bir şeyler görürüz gibi geliyor.

BSC Misafiri

1.11.2019 17:14:34

0
Hımmm.Herhalde bugün yeni duyuruları izleriz.Diablo 4 sızıntıları doğrumuymuş görürüz.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)