Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

BioWare'in İptal Edilen Oyunu Revolver'dan Konsept Görseller

Mass Effect ve Dragon Age serisi geliştiricisi BioWare'in iptal edilen projesi Revolver'dan konsept görseller ortaya çıktı.
 
Revolver, Jade Empire'ın ruhani devam oyunu olarak geliştirilmeye başlanan fakat yapım sürecinde pek çok defa değişime uğrayan bir proje olmuş. Yakın gelecekte geçen hikaye anlatımı odaklı açık dünya aksiyon oyunu olarak planlanıyormuş.
 
2005 - 2008 yılları arasında PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için geliştirilen oyunun açık dünya unsurları için eski Rockstar Vancouver çalışanlarından oluşan Big Sandwich Games'ten de yardım alınmış ancak oyun daha sonra iptal edilmiş ve BioWare da ana odağını Dragon Age: Origins ile Mass Effect 2'ye çevirmiş.
 
Revolver hiçbir zaman resmi olarak duyurulmadı. Oyunla ilgili ufak tefek bilgiler yıllar içinde ortaya çıktı ve en son BioWare Kasım 2020'de yayınladığı 25. yıl dönümü kitabı "BioWare: Stories and Secrets from 25 Years of Game Development" ile oyunu detaylandırdı.
 
BioWare sanat yönetmeni Matt Rhodes tarafından paylaşılan konsept görsellere aşağıdaki Instagram gönderilerinden göz atabilirsiniz.
 
 
 
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Eurogamer
Sherlock Holmes: Chapter One'dan Yeni Detaylar Resident Evil Village Mayıs'ta PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One ve PC için Çıkacak
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

22.1.2021 17:32:25

0
İyiymiş be

Hudson51

22.1.2021 15:42:19

+1
Kesinlikle iptal edilmesi kötü olmuş. Kan, Ter ve Pikselleri okuduğunuz da görürsünüz Bioware de böyle sürüsüyle proje varken ara ara iptal edip tek bir projeye kanalize oluyorlar. Ana odağını çevirdikleri oyunlar gerçekten çok iyi ama bu tarz hafiften Cyberpunk temaya kayan bir iş de kesinlikle görmek isterdim.

Orange20

22.1.2021 11:41:29

0
konsept tasarımlar ilgi çekici duruyor, iptal edilmesi üzücü olmuş
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)