Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Behind the Frame: The Finest Scenery, 2 Haziran'da PS4 ve Switch'e Geliyor

 
 
Yayıncılar Akupara Games, Akatsuki Taiwan ve geliştirici Silver Lining Studio, Behind the Frame: The Finest Scenery'nin PlayStation 4 ve Switch sürümlerinin 2 Haziran'da çıkış yapacağını duyurdu. Aynı tarihte, PC, iOS ve Android sürümleri için ana hikayedeki olaylara paralel olarak büyük bir içerik güncellemesi de yayınlanacak.
 
Behind the Frame, galeriye vereceği son eserini tamamlamak üzere olan hevesli bir sanatçıyı konu alan, canlı ve etkileşimli bir kurgudur.

İstenen tempoda oynanabilen, dinlendirici ve dokunaklı bir deneyim. Muhteşem renkler, el çizimiyle canlandırılan güzel görseller, sakin ve hafif oyun müzikleriyle dolu panoramik bir dünyaya dal.

Tutkulu bir sanatçı olarak resimlerini canlandıracak eksik renkleri bulmaya çalış ve kendini toparlamak için ara sıra kahve ve kahvaltı arası vermeyi unutma. Görünenden daha fazlasını barındıran her resmin anlatacağı bir hikâye bulunuyor.
 
Steam sayfası
 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu macera Behind the Frame: The Finest Scenery
OPUS: Echo of Starsong - Full Bloom Edition Artık Switch için Mevcut Deathverse: Let It Die Son Geliştirici Günlüğü Yayınlandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)