Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Atlus, Project Re Fantasy ve Diğer Projeler Hakkında Bilgiler Verdi

 
 
Weekly Famitsu'nun son sayısında, şu anda yapım aşamasında olan ve çeşitli oyunlar hakkında yorum yapan Atlus kıdemli genel müdürü Naoto Hiraoka ile bir röportaj yer alıyor. Röportajda yer alan önemli bilgileri sıralayacak olursak Hiraoka şu detayları verdi:
 
- Persona 25. yıl dönümü projesine ek olarak, birkaç sürpriz daha paylaşmayı umuyoruz. 
 - Mümkün olduğunca Persona için etkinlikler düzenlemek istiyoruz. Sadece Japonya için değil, denizaşırı ülkeler için de.
- Çalışmalarımızı Vanillaware oyunlarına yöneltiyoruz.
- Hem duyurulan hem de duyurulmayan çeşitli oyunlar üzerinde çalışıyoruz ve bunları mümkün olan en kısa sürede yayınlamayı umuyoruz. Ayrıca gelecekte size bazı sürprizler sunmaya çalışıyoruz. 
- Şu anda geliştirme aşamasında olan beş veya altı proje var. Ancak Vanillaware gibi diğer firmalarda ortak olan çalışmalarımızı da sayarsak bu rakam 10'a ulaşıyor.
- Project Re Fantasy yavaş yavaş ilerliyor ve zamanı geldiğinde sunmayı umuyoruz. 
- Etrian Odyssey hakkında daha fazla detayı mümkün olan en kısa sürede herkesle paylaşabilmeyi umuyoruz.
- Herkesi şaşırtacak ve duyurulmamış başka büyük projeler de yer alıyor.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu atlus
Scopely, Avrupa Oyun Stüdyolarına 50 Milyon Dolar Yatırım Yapıyor Dragon Quest XII: The Flames of Fate Birçok Değişikliğe Uğrayacak

Hudson51

20.7.2021 18:31:53

0
Atlus dan müthiş bir PC çıkarması bekliyorum. Birde Sega TR de fiyatlandırmalarını yeni oyunlar için berbat yapmasa tadından yenmez ama bakalım.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)