Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Assassin’s Creed Mirage için Sinematik Video Yayınlandı: 2023'te Geliyor

 
 
Yayıncı Ubisoft ve geliştirici Ubisoft Montreal, Assassin's Creed Mirage'ın PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Epic Games Store ve Ubisoft Store üzerinden PC ve Luna için 2023'te çıkış yapacağını duyurdu.
 
Assassin's Creed Mirage'da, cevaplar ve adalet arayan kurnaz bir sokak hırsızı Basim olarak oynayacaksınız. Eski bir organizasyona katılın ve Basim'in kaderini hayal bile edemeyeceği şekillerde değiştirecek yeni bir inancın temellerini atın.
 
Aslen Samarra'da doğan Basim, annesini küçük yaşta kaybetmiş ve Bağdat sokaklarında tek başına büyümüştür. Basim, gizli olanlara hayrandır ve onlara katılmanın hayalini kurar. Baskı altında geçen onca şeyin ardından kaçan Roshan ise gizli olanların kalesi Alamut'ta usta bir suikastçı olur. Şimdi ise Basim'i ilk gerçek çırağı olarak kanatlarının altına alır.
 
Yayınlanan videolar
 
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Ubisoft Ubisoft Entertainment Tom Clancy’s The Division Far Cry Primal
Skull and Bones Yakında Geliyor: Yeni Oynanış Videoları Yayınlandı Xbox Game Pass'te Öne Çıkan Açık Dünya Oyunları
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Aragorn Elessar

13.9.2022 11:09:11

0
Evet İngilizce dünyada ortak dil, çok önemli, öğrenmek gerekir ama ben anadilim gibi İngilizce bilsem bile Türkçe oynamak isterim. Kendi dilimde okurken keyif alıyorum, daha iyi anlıyorum. İngilizce keyif alamıyorum arkadaşım. Türküm, Atatürk'çüyüm, Türkçe dil ile oynamak istiyorum var mı ötesi?

BSC Misafiri

13.9.2022 09:48:37

0
Ne desek boş bu millet şuursuz bilmemeyi marifet sanar. Yok size yerel dil falan işinize gelirse beğenmeyen oynamasın. Şirketlerde aynen böyle yapıyor suratınıza karşı. Boşuna bulduğunuz her yorum bölümüne Türkçe dil istiyoruz diye ağlamayın.

BSC Misafiri

12.9.2022 19:07:51

0
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Kabin memuru olarak senelerce ülke ülke dolaştım. İngilizce konusunda bizim gibi cahil bir Rusları ve Ukraynalıları gördüm onlarda çoğunlukla yeni nesil değildi yeni nesil daha meraklı. Lakin onlarda İngilizce bilmek zorunda değiliz diye hönküren kimseyi görmedim. Ama ne hikmetse bu muhabbetler açıldığında mutlaka ezici çoğunluk çıkıp “bilmek zorunda değiliz” gibi söylemlere başvuruyor. Yukardaki arkadaş açıklamış zaten yeterince üstüne ekleyecek şey kalmamış. Play Store ve App Store’da bile sırf Türkçe yok diye yorumlarda terör estirip düşük puan veren güruha sadece acıyorum. Bunu yapan başka bir millet yok tekrar söylüyorum. Gidin rastgele bir oyunun ya da uygulamanın yorumlarına bakın sonra bu ülke neden bir gram yol gidemiyor anlayın. Cehaletin bahanesi olmaz kılıfı olmaz. Bilim ve teknoloji çağında İnternetin gözümüze girdiği çağda ortak lisanı bilmeyen Türkler dışında başka millet kalmadı. Sadece oyun oynamak için her konuda sınırsız kaynağı okuyup anlamak ve Dünyanın neresine giderseniz gidin derdinizi anlatabilmek için öğrenin şu dili. Türkçe desteği olsada öğrenin olmasada. Şu ana kadar İngilizce bilipte Türkçe desteği isteyen ben şahsen görmedim.
Toefl vermiş ve hayatının neredeyse yılda 1/3 ünü amerikada geçiren biri olarak konuşuyorum ortak lisan farklı birşey ama bir şirket benim ülkemde bir ürün satıp parasını kazanıyorsa benim dilimi eklemek zorunda.Bunun dışında dil bilip bilme insana kalmış birşey 1 lisan 1 insandır bilirse herkes için iyi olur fakat bir adam bir dilide öğrenmediyese ona da cahil demek hiç mantıklı gelmiyor ben ispanyolccada biliyorum sen biliyormusun ben sana cahil diyebilir miyim?İspanyolca Dünada ingilizceden daha büyük bir coğrafyada konuşuluyor.

BSC Misafiri

12.9.2022 09:52:14

+1
Kabin memuru olarak senelerce ülke ülke dolaştım. İngilizce konusunda bizim gibi cahil bir Rusları ve Ukraynalıları gördüm onlarda çoğunlukla yeni nesil değildi yeni nesil daha meraklı. Lakin onlarda İngilizce bilmek zorunda değiliz diye hönküren kimseyi görmedim. Ama ne hikmetse bu muhabbetler açıldığında mutlaka ezici çoğunluk çıkıp “bilmek zorunda değiliz” gibi söylemlere başvuruyor. Yukardaki arkadaş açıklamış zaten yeterince üstüne ekleyecek şey kalmamış. Play Store ve App Store’da bile sırf Türkçe yok diye yorumlarda terör estirip düşük puan veren güruha sadece acıyorum. Bunu yapan başka bir millet yok tekrar söylüyorum. Gidin rastgele bir oyunun ya da uygulamanın yorumlarına bakın sonra bu ülke neden bir gram yol gidemiyor anlayın. Cehaletin bahanesi olmaz kılıfı olmaz. Bilim ve teknoloji çağında İnternetin gözümüze girdiği çağda ortak lisanı bilmeyen Türkler dışında başka millet kalmadı. Sadece oyun oynamak için her konuda sınırsız kaynağı okuyup anlamak ve Dünyanın neresine giderseniz gidin derdinizi anlatabilmek için öğrenin şu dili. Türkçe desteği olsada öğrenin olmasada. Şu ana kadar İngilizce bilipte Türkçe desteği isteyen ben şahsen görmedim.

Rexroth

12.9.2022 00:05:53

0
Dostum yazının tamamını okumamışsın belli ki bak ne demişim ben. ''Mesela şahsen ben dil öğrenmeye karşı değilim, isteyen istediği dili öğrensin bunda kötü bir şey yok. Ama sırf oyun oynamak için git ingilizce öğren diyenlerden nefret ediyorum artık, tıpkı senin düşüncende olanlardan da.'' Yani dil herkes öğrenebilir, bende öğrenebilirim bunda kötü bir şey yok. Neden karşı olayım ki zaten mevzu bu değil. Ama oyun için git ingilizce öğren diyemez kimse bana. Bunda anlaştığımızı düşünüyorum artık.

Antikaruh

11.9.2022 23:53:09

+1
İngilizce Global bir dil ... İngilizce bilmiyorsan bu dünyada yoksun. Çalıştığım şirkette Pakistanlı, Litvanyalı, Hindistanlı, Polonyalı bir sürü insan var. Ukraynalılar akın akın geliyor... İngilizce bilmeyen yok. Bağlı bulunduğum kurumun eleman yetiştirme geliştirme biriminin dil sınıflarında en çok kimler var, kimler sınavlardan bol bol kalıyor bilin bakalım... Evet Almanca olsun, İngilizce olsun, bütün sınıflar 30+ yaş Türk dolu. 52 yaşında kadın 32 yıl burada yaşamış 3 çocuğu var, hala Almanca bilmiyor. 32 yılda yarım dünya inşa edersin. Gülmemek elde değil. Bizim bu Türklerin "dil" konusunda çektikleri nedir. Git zimbabwece öğren demedik. Eninde sonunda öğrenmek zorundasın. Amerikalının, İngilizin diye bir "dil" yok bu arada. Dünyanın ortak dili İngilizce artık. Kimse İngilizin dili olarak bakmıyor. Bilgisayarın, Ticaretin, Eğitimin dili olarak bakıyor insanlar. Patır patır İngilizce üniversitelere, bölümlere akın ediyorsunuz, eğitim dili İngilizce olan okulların önünde sıralar var... Ama oyunlara geldi mi "sanane". Kötü bir şey mi dedim ? Sizce "takıntılı" mıyım gerçekten ? Umurumda mı sizin dil bilip bilmemeniz ? Beni etkiliyor mu ? Siyasete girmek istemiyorum şimdi ama haliniz belli 20 yıldır bu kafa ile. Sadece bir nasihat benimkisi. Gerçekten İngilizce öğrenmeyi kötü bir şey olarak mı görüyorsunuz ? Samimi olarak soruyorum ...

Rexroth

11.9.2022 22:07:31

+3
Bilader boş yapma. Ben Türkçe oynamak istiyorum oyunları, kendi öz dilim ile oynamak istiyorum. Sen istediğin dilde oynayabilirsin benim zerre umrumda değil beni ilgilendirmez. Ama bizim zevkimizde seni ilgilendirmez, biraz saygı göstermesini öğrenin. Benim öz dilim varken neden gideyim elin amerikan ingilizcesi ile oyun oynayım ben. Almanya da yaşıyorsun, dil öğrenmişsin ama insanların düşüncelerine isteklerine saygı göstermeyi öğrenememişsin. Benim hangi dilde oyun oynamak istediğime sen mi karar veriyorsun?. Mesela şahsen ben dil öğrenmeye karşı değilim, isteyen istediği dili öğrensin bunda kötü bir şey yok. Ama sırf oyun oynamak için git ingilizce öğren diyenlerden nefret ediyorum artık, tıpkı senin düşüncende olanlardan da. Neden Türkçe Lokasyonları yapan fırmalar büyümesin, çoğalmasın ki ülkemizde. Bu alanda biz neden söz sahibi olmayalım ya. Ülkemizde oyunlarını satıp, neden ülkemize geliştiriciler yatırım yapmasınlar. Bu pazarda neden daha fazla söz sahibi olmayalım bizde. Ben Türkçe oyun oynarken, diğer yandan o oyunu yerelleştiren insanlarda kazanacak, niye bu pencereden bakmıyorsunuz hiç. Neden olacak senin gibi böyle takıntılı küçük düşünenler olduğu için işte. Sizin hangi dilde oyun oynadığınız bizi zerre ilgilendirmiyor, ama sizi de ilgilendirmesin bu kadar basit.

mehmetalpertr

11.9.2022 21:58:14

0
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Ohh önsipariş verenler başlamış helal olsun Ubisofta öz firmam. Bu Fransızların beline kuvvet helal olsun parçalayın yiğitler.
Beğenmiyor olabilirsiniz. Ama bu size beğenen yada oynayan insanları aşağılama hakkını vermez.

Himurajutsu

11.9.2022 19:38:23

0
Assassins Creed bir Sony oyunu olsaydı, şuan Türkçe Dublajlı fragmanını izlemiş olurdunuz.

Antikaruh

11.9.2022 17:39:49

+1
Vay arkadaş BSC ilk kurulduğunda buradaydım, hala buradayım ... Yine yeni yeniden dil muhabbeti. Millet 20 yılda bir ingilizce öğrenemedi ya la ? Almanya'da yaşıyorum, oyunları Almanca oynayan o kadar az kişi var ki... Bütün çevrem ingilizce oynuyor oyunları. Öyle 2-3 oyun alan tiplerden bahsetmiyorum adamların mahsenleri bildiğin kişisel mağaraları var oyuncluk bazında. Öğrenin arkadaş şu dili. İşte, hayatta, gezide, seyhatte, oyunda, medya tüketiminde, müzikte her şeyde avantaj. Yazık ...

haktan24

11.9.2022 16:10:19

0
Abicim zevk meselesi bu iş sonuçta bir emek veriliyor dünya insan çalışıyor bu oyunların arka planında burada gelip mağdur edebiyatı yapmayın yok altyazı yok yok şu yok yok bu yok Türkçe altyazılı dublajlı gelen oyunlara bile milyonlarca insan eleştiri yaptı zevkler renkler tartışılmaz beğendiğin bı oyun olursa parasını verirsin alıp oynarsin Rus Fransız İngiliz Alman diye otekilestireceksek ozaman bizim yasamamamiz lazım keyfinize bakın takılmayın bu kadar....

cemoli78

11.9.2022 13:14:20

+5
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Uzun zamandır kabızlık yaşayan Ubizort sonunda saldı ortalığa AC’leri. Hem de 1 değil 2 değil 3 değil. Yetmez senede 20 AC 30 Far Cry çıkarmaları lazım. Böyle oyuncu kitlesine böyle yapımlar ve yapımcılar yakışır. Bunlar olmasa zeki insanlar nasıl geçinecek ?
Ergen kardeş yarın okullar açılacak sen en iyisi eğitimine odaklan, kurduğun cümlelerden belli ki eğitime çok ihtiyacın var. İnsanların tercihlerine saygı duymalısın, parasını verip hangi oyunu isterlerse alıp oynayabilirler. Marjinal olayım derken abuk sabuk yorumlar yapma. Unutma, eleştiri yapıcı olursa bir anlam ifade eder...

BSC Misafiri

11.9.2022 11:50:32

+1
Uzun zamandır kabızlık yaşayan Ubizort sonunda saldı ortalığa AC’leri. Hem de 1 değil 2 değil 3 değil. Yetmez senede 20 AC 30 Far Cry çıkarmaları lazım. Böyle oyuncu kitlesine böyle yapımlar ve yapımcılar yakışır. Bunlar olmasa zeki insanlar nasıl geçinecek ?

BSC Misafiri

11.9.2022 11:50:25

0
Ohh önsipariş verenler başlamış helal olsun Ubisofta öz firmam. Bu Fransızların beline kuvvet helal olsun parçalayın yiğitler.

mehmetalpertr

11.9.2022 10:40:02

+1
Uplay Store dan ön sipariş geçtim. Fiyat kesin artar.

Johnny Silverhand

11.9.2022 10:16:05

+1
dil muhabbeti başlamış bile neyse sinematik fragman beni direkt ac unity'e götürdü sadece daha arap. ama güzel gözüküyor. gerçi ubi'nin sinematikleri hep güzel olur asıl oynanışı beklemek lazım. özüne döndü mü dönmedi mi oynanışta göreceğiz

BSC Misafiri

11.9.2022 10:06:09

+1
Fransızlar ne kadar bizden nefret ettiği belli ubisoft ülkemizde en çok oyun satan firma ama turkce desteği vermiyor Arapça ve şuan rusya cephe almış bütün ülkeler ama Rusça dil desteği var iptal etsene Rusça yı hadi yap ama bunların derdi Türkülerle almayın derim en çok bizm ülkemizdekiler alır bizde böyle problem var

BSC Misafiri

11.9.2022 09:34:37

0
quote:

Orjinalden alıntı: Rexroth Ulan Ubisoft oyunları deli gibi satıyor ülkemizde 15 tane dil var yine Türkçe dil yok oyunda. Valhalla deli gibi sattı arkadaş daha ne istiyorsunuz ya. Valhallayı FC6'yı WD Legion'u The Crew 2'yi hepsini satın aldım. Herkes de satın alıyor. Ne iş alamadım gitti arkadaş ya. Ben artık art niyetli görüyorum bunları.
Fransız çünkü, Rockstar da ingiliz..Bu adamların oyunları eminin Türkçe çıkaran firmalardan en az 10 kat fazla satmıştır ülkemizde...

BSC Misafiri

11.9.2022 07:51:59

0
Basim paraları basimm...

Kartal Göz

11.9.2022 03:24:02

0
Sinematik video iyi hoş da AC baydı yahu, ayrıca Basim gibi itici bir karakter için biz niye bu oyunu alıp oynayalım dedirtti. Cadı Avı zamanını konu alan AC daha ilgi çekici görünüyor. Plus, Gamepass filan verirse belki bakarım onun dışında para verip oynamam şahsen.

Rexroth

11.9.2022 02:28:34

+4
Ulan Ubisoft oyunları deli gibi satıyor ülkemizde 15 tane dil var yine Türkçe dil yok oyunda. Valhalla deli gibi sattı arkadaş daha ne istiyorsunuz ya. Valhallayı FC6'yı WD Legion'u The Crew 2'yi hepsini satın aldım. Herkes de satın alıyor. Ne iş alamadım gitti arkadaş ya. Ben artık art niyetli görüyorum bunları.

Terminator T-800

11.9.2022 02:18:26

+1
Oyun tamamen tek kişilik yani multiplayer yok. Bu oyun sonrası iki oyun daha duyurdular( Codename RED ve Hexe), bu oyunlar eski ve yeni Assassin's Creed deneyimlerinin farklı türleri aracılığıyla birbirine bağlayacak bir merkez olan Assassin's Creed INFINITY'nin bir parçası olacak. Multiplayer oynanışta AC İnfinity ile birlikte geri gelecek. Açıklamaları bu şekilde

BSC Misafiri

11.9.2022 00:58:25

+1
oyun 50 euro. Kısa sürücek herhalde.

Fearless_tr

11.9.2022 00:54:54

+1
Oyun multiplayerda olucakmis , simdi basarlar skinleri hep birlikte görücez ubisoftun nasil bir firma oldugunu :))))

Sarohan

11.9.2022 00:43:44

+2
Hadi canım! Bizde yeni biri sandık.

ezicioyuncu

11.9.2022 00:28:58

0
Ee basim zaten niye şaşırdın valhalladaki karakter diye, oyun orada bitmişti zaten hikayeyi yarım mı bıraksınlar, animus oradan şekillenecek.

HayvanGenli

11.9.2022 00:23:47

0
Valhalla'dan sonra gelecek oyunlari Basim ustune kurarlar diyordum ama sanirim bu oyunla Origins ile baslayan hikayeyi (ya da chapteri diyeyim) final yapip yeni bir seri baslatacaklar.

haktan24

11.9.2022 00:21:40

0
399 tl den deluxe paket ön siparişi verdim cıkıs tarihi 2023 ama zam gelir cart olur curt olur şimdiden saglama alayım.

Philipp_Plein

11.9.2022 00:17:55

+1
AC Valhalla daki karakter bu.
  • 1
  • 2
  • 3
  • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Ubisoft ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız