Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Ashen 9 Aralık'ta PS4, Switch, Steam ve GOG'a Geliyor

 
Yayıncı Annapurna Interactive ve geliştirici Aurora44, Ashen'ın 9 Aralık'ta PlayStation 4, Switch, Steam ve GOG için çıkış yapacağını duyurdu.

Aksiyon rol yapma oyunu ilk olarak Aralık 2018'de Xbox One ve Epic Games Store için çıkmıştı.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Ashen, sert dövüş ve pasif çok oyunculu oynanışa yönelik bir üçüncü şahıs aksiyon oyunudur. Güneşsiz dünyada gezinin ve açık düzlükleri veya en karanlık zindanları keşfetmek için diğer oyuncularla takım olun. Yerleşiminizi büyütmek için anlamlı ilişkiler kurun ve insanlıktan geri kalanlar için yeni bir yuva kurun.

Zorlu ve aç bir dünyada hayatta kalmanın en iyi yolunu bulmak için sevdiğiniz oyun tarzını, dayanıklılık yönetimini, ekipman seçimlerini ve dövüş stratejilerinizi keşfedin. Ashen'ın dünyasında hiçbir şeyin garantisi yok, nasıl ve nelerin uğruna hayatta kalacağınızı bulmak size kalmış.
 
Karanlığı Birlikte Keşfedin
Diğer oyuncularla karşılaşın ve en derin zindanları keşfetmek için birlikte çalışın. Birlikte şansınız olabilir.
 
Güneşsiz Dünyayı Keşfedin
Açık alanlarda dolanan diğer oyuncuları bulun ve dünyanın zorluklarını birlikte alt edin. Yerleşiminizi büyütmek için anlamlı ilişkiler kurun veya karanlığa karşı yalnız savaşın.
 
Güçlü Yaratıklarla Karşılaşın
İnsanlıktan geri kalanların yalnız devlerle birlikte gezindiği benzersiz güzellikteki bu güneşsiz dünyayı keşfedin.
 
Hayatta Kalmak İçin Dövüşün
Saldırılarınızı planlayın; dikkatsizce saldırırsanız yorgun düşersiniz ve kolay bir av olursunuz. En küçük yaratığın bile öldürücü bir potansiyeli vardır.

 
Yeni fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu
Gran Turismo Sport 1.42 Güncellemesi Yağmur ve Beş Araç Ekleyecek Dying Light 2'den 26 Dakikalık Oynanış Videosu

Megathrone26

26.8.2019 21:07:27

+1
kesinlikle tavsiye ederim. Özellikle dışarıdaki aydınlık ortamlardan sonra zindanlara girince oyunun çehresinin birden değişmesi karanlık atmosfer çok güzel. Oyun cidden oynanmayı hakediyor. Ben xbox gamepass ile bitirmiştim. Keşke devamı çıksa dedim şahsen.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)